Adetliyken hamile kalmak ?

adetliyken hamile kalmak mümkün değil diye biliyorum. nasıl yani adetliyken eşim içime boşalsa hamile kalmazmıyım anlayamadım ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten adet döneminde içine boşalmaz sanıırm.Yumurtlama dönemi olmadığı için hamile kalınmaz ama belli günlerde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hepi topu koca bir ay içinde atacağınız 1 adet döllenmemiş

yumurta..Ve o yumurtayı atarken rahim iç tabakası heray

dökülerek kendisini yenliyor..Anlıycağın yumurtayla beraber

iç temizlikde yapılıyor bir anlamda..O halde nasıl hamile

kalabilirsin ki?Mantık yürütmüş olsaydın eğer soruyu sormana

gerek kalmazdı:D:D

0|0
    0|0
  • Evet kalmazsınız ayrıca regl günlerinde cinsel ilişki pek sağlıklı değil bence :) hatta sadistlik bana göre

1|0
    0|0
  • hamile yaz 5666 ya gönder hamile kalırsın

0|0
    1|2
  • Adetli iken bir kadının cinsel birleşme yapması islam dinine göre kesinlikle haramdır eğer başka dine mensup iseniz bilmem yani müslüman bir insanın aklına dahi getirmemesi gereken bir olay !

0|0
    0|0
  • lisede biyoloji dersi almadınmı canım yhaa.ovulasyon döneminde hiç bişey olmaz..hatda adetten bi kaç gün öncesinde ve sonlandıktan bi kaç gün sonra,daha yumurta oluşmadıı için bişey olmaz

0|0
    0|0
  • adet görürken ilişkiye girilmez zaten

1|0
    0|0
  • normalde olmaz ama adet uzun sürüyorsa mesela 7 gün sürüyorsa 7. gün ilşkiye girilirse spermde içerde 7 gün yaşayabilir.

0|0
    0|0
  • evet kalmazsın çünkü döllenmesi gereken yumurtaların o dönemde ölü hale geliyo ve kanama yoluyla dışarı atılıyor ve bu durumdada spermler tarafından döllenecek yıumurta olma şansı yok diye biliyorum umarım anlaşılmıştır.:)

0|0
    0|0
  • hamile kalmazsın çok küçük bi ihtimal adet döneminde hamile kalmak

0|0
    0|0
  • Adetliyken kadın vajinası her türlü mikrobu kapmaya müsaittir. Savunmasız olur ..

0|0
    0|0
  • hamile kalırsın bal gibi de kalırsın ama

o dönemde bu boku yersen rahim ağzı kanseri olursun

0|0
    0|0
  • evet adetliyken hamile kalmazsın yumurtalar temizlenme dönemindedir çünkü.

0|0
    0|0
  • Düşük olmakla beraber, ihtimal var.

Etrafımda olanlar oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adetliyken hamile kalmak imkansız yumurta dışarı atılıyor nasıl yumurta döllensinde hamile kalacaksın ki.

0|0
    0|0
    • biz sevgilimle analdan iliski yasadık ve korunma olmadı.36.saatte norlevo kullandı.olayın 3.ve 5.haftasında beta-hcg testi yaptık negatif cıktı.10.haftada ultrosana girdi gebelik yok dendi.3 sefer adette gördü düzensizde olsa ama kendinde belirtiler olduğu söylüyor bu sizce psikolojikmidir hala ihtimal varmıdır?

• o pskilojik olarak öyle düşünmüştür.

Yükleniyor...