Bir kızın anal seks yapıp yapmadıgını nasıl anlarım?

Soru gayet açık ve net cevapları bekliyorum

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• anlaşılmaz bence

0|1
    0|0
    • Ben sevgilimle yapsam ilk defa olacak kremi vs sürüp anlaşılırmı?

• anlaşılmaz bence

Kızlar Ne Diyor 3

• bir erkegin bakir olup olmadigini nasil anlarsan bunuda oyle anlarsin

2|0
    0|0
    • Bir erkeğin bakir olup olmadığını sevişirken cok rahat anlarsın anal ne alaka?

• Bir erkek bakire ise 1. erken boşalır tutamaz kendini 2. heyecanlanır cok ilk defa karı yapıyor kolay mı mk :D
      Ayrıca size bir çok kadın poposu gösterebilirim kabak gibi açık elle açmıyolar ya

• Sanmiyorum sorun cikicagini 1 ay gecse zaten anlayamazlar kesinlikle

• anlayamazsınız

0|0
    0|0
  • suruupp200 ssen hiç bişey anlayamazsın be gülüm o derecede ergensin yani şu sorulara bak hey Allahım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ona sorarak.

0|0
    0|0
  • Usta anal seks eğer defalarca yapmışsa anuste bolluk, gevşeme , genişleme gibi durumlar ve domaldigunda kendiliğinden açılma olur veya aldığı penis çok kalın ise anüsün kenarlarında çatlak yırtılma olur.
    Fakat bir kaç kez yapmışsa veya aldığı penis ufak ise anlama şansın hic yok bilgin olsun.

0|0
    0|0
  • Delik buyukse penisin içeri rahat girerse kiz aglamazsa girerken aglama isi kesin değil ama bunlar tahmin yani

0|0
    0|0
    • Hee bak kardeş şu var krem sürdüm diyelim delik direk açılırsa yapmış diyen birisi var dogrumudur yani kremde sürsem deligin zorlanarak açılması gerekmiş 0 kızın eger 2. el ise direk açılıyormuş

• kardeş ben sordum sevgilime kaç kere sordum her seferinde yapmadım onu bırak öpüşmedim bile dedi ve bana sonradan kızdı kaç kere sana söyledim bunu ama inanmadın gerçekten yapmadım öpüşmedim bile dedi inanıyımmı

• Abi sen niye taktın böyle bişey mi duydun peki? Ayrıca bana inanıyim mi deme ben inan desemdr senin içindeki şüphe seni yiyip bitircek belli

• Kilot içeri kaçıyorsa bilki arkadan yemiştir

0|0
    0|0
    • ciddimisin kardeş

• Onu hiç bilmiyorum kardo

• kardeş peki nasıl anlarım başka böyle bu konuyu ona açsam gözlerine baksam yüzünü benden kaçırsa yapmışmıdır yapmamışmıdır

• Tabiki kendisine sorarak...

0|0
    0|0
  • Delik buyuksu Uuu beyb beyb

0|0
    0|0
Yükleniyor...