Bakiremi degilmi nasıl anlarım?

Bir kız ile evlenecegim malum devir kötü doktora götürsem onu daha önce hiç anal seks yapıp yapmadıgını anlayabilirmiyim?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir bakireyi sormuşsun bir analı. sen de karar ver.
    Dübür dediğimiz arka kısım pok yoludur. insanın kakası gelirken de genişler penis girse de genişler. esnektir yani. bunun yüzde yüz tespiti imkansızdır. doktor bile içine meni bırakmamışsa anlayamaz.
    Gelelim sana.
    Eğer bu konuda hassas biri isen saygı duyarım.
    Evleneceğin kişi oynak bir tipse geçmişte erkek arkadaşları veya çıktığı filan olmuşsa hassas olmanın gerekliliğini yerine getir ve ayrıl işini sağlama al.
    Yok emin olmadan ayrılmam diyorsan kıza saygı göster ve ilişkini devam ettir. evlen neyse artık.

Senin (veya doktorun) dübürü açıp kontrol etmesine izin veriyorsa o kız zaten oros. pudur.
    Ona göre kafana göre takıl.

(Dübür= dışkı yoludur)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• güvenmiyorsan ne zkime evleniyorsun

4|0
    0|0
  • Sonra millet niye küfür ediyor diye soruyorsunuz işte bunlar gibileri yüzünden pess...

2|0
    0|0
    • ne alaka ak

• Randevulaşalım kendin patlamışsın millete laf etme

• sen ne terbiyesiz ne karaktersiz ne rezil bir şeysin ya! Adamım diye geziyorsun birde ortalarda. Sanane milletin ne yaşadığından kimsin sen ne sanıyosun sen kendini pis rezil! Kullandığın kelimelerden belli nasıl bir beynin olduğu. Birde namus bekçiliği yapıyorsun utanmadan! Terbiyesiz ahlaksız seni!

• Duyduguma göre çok tecrübeli olan erkekler anlıyormuş. Ama kızlar yapmasın diye blöf de olabilir bilemicem sdlkfjsdfs

0|0
    0|0
  • Allahaşkına sen evleneceğin kızın karakteri ni bilmiyor musun?

1|0
    0|0
  • sen bakir misin arkadaş?
    bir insanın kişiliği duyguları düşünceleri umrunda değil yeter ki kimseyle seks yapmamış olsun öyle mi? senin ki nasıl bir psikolojik rahatsızlıktır böyle şaştım kaldım. Bence sen bir doktora görün.. Acıdım sanada hayatına girecek kızada.. Şurda şu dediklerini duysa yüzüne tükürürdü herhalde.. Ne insanlar var ne kafalar var allahım.. Yer ziyanısın resmen..

1|0
    0|1
  • anlayamazsınız.. motorun o köpürtmesi...

1|1
    0|0
  • Mümkün değil anal anlaşilmaz

0|0
    0|0
  • oha yaa harbi bu noktaya geldimi devirr

1|0
    0|0
  • sormayı denesen?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dostum 2 türlü kız vardır bu konuda ayrılan. Biri bedeni o. yapan. Diğeri ruhunu o. yapan. bakire değil diyelim. senden önce biriyle sevişmiştir. yaptırmamıştır kendini. :) zaten şu kızları anlamıyorum. Kızlığıma bir şey olurmu v. s. diyorlar. Bunların da ruhu o. oluyor arkadaşım :) Kısacası sevgilinin vicdanı olması lazım.

1|0
    0|0
    • kardeş birisi doggy pozisyonuna getir delik acılırsa yapmıştır acılmassa yapmamıştır dedi dogrumu

• Geri kafalasın bir kız bakire değil diye evlenmıcen mi yani utandım hemcinsimden ya tiplere gel ne hallere düştük.

2|0
    0|0
  • kendinden emin bir şekilde pazartesiye randevu aldım arkadaşımın abisi doktor herşeyi anlıyomuş de gelirse değildir gelmesse zaten hiç senin olmamıştır yok l*n dur bu başka bişeydi

1|0
    0|0
  • tam üstüne çıkmışken, bir anda piston aşşa indi de. Tepkisini bana söyle, karar veririm

2|0
    0|0
  • Anal anlaşılır ya iyice bir bak çok girip çıkmışsa Oraya kor deyilswn görürsün

0|0
    0|0
    • kardeş nasıl anlıcam işte birisi kızı doggy pozisyonuna getir delik açılırsayapmıştır acılmassa yapmamışltır dedi dogrumu

• Uykum var krds k bakma yarin ınş ama yazdım bir bak

• anzsun eti ney kardeş

• bu dedigini ben anlarım
    her ikisinide
    ama görmem gerekir tabi buda imkansız

0|0
    0|0
    • nasıl anlarım ben kardeş söylesene

• sen anlıyamazsın , anca bir hekime götürürsen o sekil
      yoksa töbe imkansız senin anlaman o derece , var gerisini sen anla

• kardeş hekime götürürmde anal seksi nasıl anlar hayatında1 defa yapmış olsa bile

• Külün içine oturtur, sonra Osurttur, eğer püff diye külü uçurursa yemiştir =))

0|0
    0|0
    • kardeş ciddiyim

• Eskiden askere alırken, erkeklere yapıyorlarmış öyle duydum.. :))

• anlayamazsınnnnn

1|0
    0|0
    • kardeş anlaşılırya vardır bir çözümü

• iyi anlayan varsa sen onun g. tüne sen koy... imkansız analdan da neyse hayırlı işler sana

• sagol kardeş

Yükleniyor...