Erken boşalma sorununu nasıl aşabilirim?

6 Yıllık bi ilişkim var ama bende erken boşalma sorunu var bunu basıl engelleye bilirim sevişme esnasında başka şeylerde düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor başka ne yapabilirim

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• ilişki sirasin da son noktayi düşünmeden sevişmeye devam et, telaşsiz bir şekil de yap.

Boşalcagini hissettigin an, sol elinin baş ve orta parmaginla testis ve anüs arasin da kalan bölgeye derince bastir. Bu boşalmani erteleye bilir.

Düşünmeye devam et, mesela 10a kadar saya bilirsin veya kahvaltida ne yedigini felan düşün.

Son olarak eger gercekten cok heycanlanmişsan ve boşalicagini hissediyorsan, "dur" hic birşey yapma. devam etme. Sonra sanki daha önce hic yapmamişsiniz gibi tekrar başlayin.

0|0
    0|0
    • "Boşalcagini hissettigin an, sol elinin baş ve orta parmaginla testis ve anüs arasin da kalan bölgeye derince bastir. Bu boşalmani erteleye bilir." bunu ilk defa duydum inş bi işe yarar erken boşalmayıo engellemek için sürekli bişiler düşünüyorum ama olmuyor tavsiyen için teşekkürler peki bir bayan olarak diyelimki durdum yaparken sizce partnerim ne hisseder soğuma yaşar mı ?

• arkadaşın tespiti doğru,yanlız anlık bi geçistirme olur bu.devam ettiğin anda yine eskisi gibi olrsun..kafanda bitir bunu..bence erken boşalabildigin için sevinmelisin de bunu dert etme..ne zaman geç boşalırsan demekki eski zevki alamıyorsun demekdir..iyi yönünden bak olaya

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• geciktiricili prezervatif kullan ;) yada boşalacagına yakın cıkar 1 dakıka bekle sonra yıne devam et ;)

0|0
    0|0
    • bekledikten sonra ikimizde soğuyor gibi bişi oluyoruz onu da üzmek istemiyorum

• o zaman kardeş sen önce sevgilini değiştir :)

• sevgilimi değiştirmek yerine tedavi olmayı seçerim :)

• evlen bari 6 yıl olmus

0|0
    0|0
    • Şimdi sorum evlenip evlenmeme değildi ama genede yorum yazmışsın cevap vereyim bu yaz nişanımız var zaten:D

• tamam o zaman sorumun çözüldü :D :)

• ::):):):):):

Erkekler Ne Diyor 6

• Tek ve kalıcı çözüm cinsel terapi.Uzman bir cinsel terapistten partnerinle beraber terapi alırsna sorunun düzelir.Geciktirici sprey filan sorununu çözmez.

0|0
    0|0
    • ilaç kullanmak istemiyorum zaten

• İlaç yok zaten.Cinsel terapi yapılacak.6ile 10 seans arası.kesin çözüm ama.

• olurmu yha sağlık bakanlığı onaylı spreyler var,nerden bildiğimi sormayın çok işe yarıyor.ücreti 30 tl.bitkisel bi ilaç,30 40 dk ka garanti veriyorlar

• Mstubasyon yapmayı bırakacaksın düzenli bir sexs yaşamın olacak öncelikle.Sevişme süresi uzun olacak ve penis vagina ,içerisinde iken pozisyon değiştireceksin boşalana kadar aynı pozisyonda devam etmiyecaksin tabi pozisyon değiştirirken penis dışarı çıkyor ve kendinide bu arada boşalmaya odaklamıyacaksın boşlacağını hissettiğin zaman aklına başka şeyler getir,sadece o anı hisset ve haz al haz ver karşılıklı bir ilşki yaşadığını unutma zaman içerisinde göreceksin süreyi kendin istediğin gibi uzatacaksın çünki daha fazla haz ladığını göreceksin.

0|0
    0|0
  • ya birsürü tekniği var onun yaz googleye çıkar ama düzenli ilişkin yoksa olnadan da olabilir ayrıca evlendikten sonra devam ederse dr. git

0|0
    0|0
    • düzenli ilişkim olduğu söylenemez bu durum rahatsız edio beni buradan basit ama etkili yöntem gelirmi mantığıyla yazmıştım

• sen bu o*ların dediklerini boşver. seksten iki saat önce yarım lustral iç.

tam içme sakın yarım!

0|0
    0|0
  • Ok rötar ;) Veya ilaç da kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • düzenli sex le olur ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...