Cinsel ilişkide kısa sürede boşalmak hakkında sorum var?

Merhaba arkadaşlar, size bir soru sormak ıstıyorum. Benım soyle bı problemım var ve bu aslında problem mı bılmıyorum. Cok fazla cınsel ılıskıye gıren bırı degılım. 2 ayda bır gercekleştırıyorum. ancak soyle bır problemım var. Ilk bırleşmeden sonra aramızdakı durumu ızlersem veya dusunursem boşalıverıyorum. Dusunmedende olmadıgı ıcın erkenden boşalıyorum. On sevışmede hıc bır problem yok , ama ne zaman ıs ıcraata gelıyor ozaman ilk bırleşmede boşalıyorum. Ilk ılıskımı nısanda bunuda sımdı yaşadım. arada 1 kısı daha vardı. yanı 3 kısı dıyelım buna bız. 2. bırleşmelerde ıse boşalamıyorum. Acaba ne problemım var? erken boşalma degıl ama sadece 3 kere cınsel bırleşme yasadıgım ıcın mıdır bu?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olup olmadığını ancak düzenli seks hayatın olunca anlayabilirsin. Ama normal yani olabilir

0|0
    0|0
    • o zaman ben yandım bakirim

• Korkmana gerek yok rica ederim :)

• erken bosalma oldugu ya da olmadıgı duznelı seks te olur evet

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• düzenli bir cinsel hayatin olmadigi icin uzun araliklarla yasamis oldugun bu durum gayet normal.

0|0
    0|0
  • çok ara verdıgın ıcın ılk ılıskıde erken gelmn cok normal. kafa normal olmalı. kesınlıkle ben 3 kez yapıcam kızı menun edıcem vs dusunme yoksa kafandakıne uygun olmassa mutsuz olursun. oldugu gıbı yasa ılıskıyı

0|0
    0|0
Yükleniyor...