Kızlık zarını diktireniniz veya diktirecek olanınız var mı?

bu sıralar çok moda.ama evlilerde modaymış daha çok.diktirdiniz mi?diktirecek misiniz?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Diktireceğim şeyi patlattırmam.

3|3
    0|0
  • Hayırdır kızlık zarı diktireceklere kızlık zarını diktirmeden önce çıkma mi teklif edeceksin :) etkililerde moda olayı 10.yıl 25.yıl gibi özel anlam taşıyanlarda fantezi diye uygulanıyor :)

0|0
    0|0
    • süpersin.hiç aklıma gelmemişti :)) iyi fikir ama :)

• Erkek arkadaşım bakire bir kızı kabul etmiyecek zihniyette biriyse diktiririm. Hakediyorlar sonuna kadar. Bu kadar kan meraklısı olmayın biz de paraları bayıp uğraşmayalım dikiş nakışla.

3|1
    1|5
    • helal olsun sana

• Dik beni o zaman melul bakışlım <3

• yaa mantıken bı kan yuzunden yada bozulmasından pek yakınmıyoruz.. bız ne akdar bırıyle tanısıp sewıp durum ewlenme noktasına geldıgınde ben sen yerıne bız dıyorsak evt bu onemlı olay. kabullenıp ılk kavgada degıl ama ıkıncı kavgada yuzune wurulması daha mı tatlı bu damgayla yaasamak.. benım basıma gelse kımle yattı acaba bır kısımı kac kısıyle yattı. acaba benden bısey saklıyor mu hep kafamzda oluyor. sewgımızı bellı etmek bıle gelmıyor. ılıskıye gırerken bıle bı tuhaf olur.

• diktirmem benim vücudum yap boz tahtası değil

1|0
    1|0
  • Eğer işin içinde tecavüz varsa diktiririm. Patlatmak istiyosamda diktirtmem tekrar .

0|0
    1|0
  • ben cok karsiyim ayrica diktirsen bile fark ediyor daha bugun sabah televziyonda duydum .. ayrica yapanlarin 80% tutmuyor ve fark ediliyor . yani öyle diktirmek vs öyle kolay olmuyor .. hem herkes yaptigi seyin cezasini cekmeli .. adalet degil bu !

0|1
    0|0
  • Karşimdaki illa kan görmek istiyorsa diktiririm. Kusura bakmayinda beyler biz kizlar sizin yuzunuzden bakireligimizi kaybediyoruz !

2|0
    2|7
    • Niye tecavuzemi ugradin ? o nasil laf ya , hem o halti yiyosun hemde onlarin yuzunden oluyo iyimiss!

• Ben bir halt yemedim birkere bilip bilmeden konuşma! Genelleme yaptim tecavuz eden sevgililer de var yada kizlari kandirip her halti yiyip birakanlarda var

• kanmayın kızlar kanmayın herşey yatağa atana kadar

• Ben diktirecegim evlenmeyi dusundugum kisinin bu konulardaki tepkisine gore..

0|1
    0|4
    • iyi halt yiyecen...

• Evet yuregin fahise olmasin yeter.evlenip bozulup aldatanlarda var

• e tabii.vücut senin vücudun.senin aşık olmadığını hiç kimseyi istemediğini düşünmek saçma.bunu yaşamak da tabii hakkın

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kadar sığ bir düşüncedir bu kızlık meselesi yahu. özellikle erkekler için. kadınımın namusunu kızlığı belirlemez. geçmişte birini sevmiştir yapmıştır. şimdi seni seviyorum derken gözlerindeki ışıltıyı görebiliyorsam o benim için yeterlidir. sonuçta olaya şöyle de bakmak lazım. kız anal oral bir sürü şey yapmıştır bir sürü kişiyle ama normal ilişkiye girmemiştir. bakiredir. diğer yandan bir kız adam gibi bir ilişkiye girmiştir. kız değildir. insanın ruhu o.. olmasın demişler ya. ne kadar güzel bir söz! o yüzden bırakın bozup diktirme işlerini. insan sevdiğini her haliyle sever.

4|0
    0|1
  • diktirmek şerefsizliktir.

harbi ol haketmediğin kişiye yalan söyleme!

piyasada zara önem vermeyen tonla adam var.

0|1
    0|0
  • ben kızların yerinde olayım toplu olarak zar patlatma eylemi yaparım .. hem erkekler bozuyor hemde zar arıyorlar

1|1
    1|2
  • çok şaşırdım bazı cevaplara. kızlar kızlık zarından bahsederken patlamak terimini çok kullanmış kızlık zarı patlaması nedir yaa hiç mi daha uygun tabir yok...

0|0
    0|0
  • delikli bocuk yerde kalmaz minareyi çalan kılıfını da hazırlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...