Vajinamdan koku gelip gelmediğini nasıl anlarım? Kötü kokuyu nasıl önlerim? Vajina neden kötü kokar?

Bir hastalığım yok ancak koku hassasiyetim var. Bir arkadaşım ilişkiye girdiği bayanların yarısından fazlasında koku sorunu olduğunu hatta bazılarıyla bu koku yüzünden ilişkiye dahi giremediğini söyledi. Bende merak ettim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Body splash kullanabilirsin. Ben erkek olduğum halde duştan sonra kullanırım.

0|0
    0|0
    • o nedir

• en yakın zamanda denicem :)

• Beğeneceğine eminim. Genelde yurtdışında bu tarz ürünler kullanılıyor:)

Erkekler Ne Diyor 10

• doğrudur hatunun vajinasınnı kokması ilişkide karşılaşıcak en kötü durumlardan biri, sebeplerinin en başında taharet eksikliği var sidiğini yatıktan sonra orayı iyice yıkamazsan kokar, kilodu sık sık değişmessen kokar, çok dar giyinirsen terler kokar, kıl tüy çoksa kokar, kokuyu yaklaştığında anlarsın

0|0
    0|0
    • temizliğime çok dikkat ederim o konularsa sıkıntı yok da... yine de olur mu korktum açıkçası

• dikkat edersen çokta kokmaz, ama bence cinsel ilişkiden önce iki tarafta bir duş almalı, her ne olursa olsun koku olur, zaten partnerin oral yapmıyacaksa çokta ihtiyaç olmaz

• Belli olur zaten. Doğrudur koku varsa ilişkide büyük sorun olur bana göre iki tarafta ilişkiden önce duş alıp temizlenmeli.

0|0
    0|0
  • Vajinal bölge için temizlik ürünleri var. Bunlar genellikle Gratis ve Eczanelerde olur. Gidin, oradan tedarik edin.

0|0
    0|0
  • ya bu sıvıdan dolayı oluyor. ben ilişkiye girme konusunda sıkıntı yaşamıyorum da oral yapamam herkese çok seçici davranırım çünkü cidden kokuyor

0|0
    0|0
    • peki nasıl önlenir o koku

• hayır da öyle olmasını istemem yani bir önlem almak lazım di mi

• ya sen elinden geleni yap krem duş vs. artık olursa olsun yapcak bişey yok. bide vajinanın güzelliğiyle de alakalı bizim beğenmememiz. ondan da kurtarıyosan bişey olmaz :D

• bu bayanların korkusu. ilişkiden önce duş al koku sürün

0|0
    0|0
  • koku varsa biz yokuz temiz olun bacım :d

0|0
    0|0
  • bakteriler yuva yapmış bol sabunlu suyla yıka

0|0
    0|0
  • Koku sur

0|0
    0|0
  • koku gelıyorsa pıtın çürümüş

0|0
    0|0
  • Vajinandan konu gelip gelmediğini nasıl anlarsın öncelikle kendin koklarsın bişey anlamıyorsan birisine koklatırsın bu kadar basit:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Akıntın var demekki.

0|0
    0|0
  • Oun için kokular var ne kadar temiz olsanda koku olur çünkü engelleyemezsin.

0|0
    0|0
    • nerden bulabilirim peki bu kokuları

• Iltihap olunca da koku olur iç çamaşırından anlarsın

0|0
    0|0
  • Kohuk kızlar -.- Duş al kokulu bir şey sür kokulu sabunla köpürt yıka

0|0
    0|0
    • tatlım ben temizliğime dikkat ederim zaten. alternatif bir yol soruyorum

• Olur çünkü orası hep nemlidir ve kokmaması için her 3 saatte bir yıkamak gerekir

• nerdeyse her saat yıkarım çok tuvalete gidiyorum çünkü

Yükleniyor...