Tekme atmak ile kızlık zarı bozulur mu?

Sevgilim arkadaşı ile kavga etmiş. arkadaşıda tekme atmış malum yere kızlığı bozulmuş mudur? .s

Güncellemeler:
Tam adet dönemiydi anlayamaz ki kandan .s
Herkesi kendiniz gibi sanmayın arkadaşlar. Herkes siz değil yapıp tekme attı diyecek. Bunu görüp şahitlik yapan arkadaşımda var. Kavga etmişler. Herkesi kendiniz sanmayın.!
Haa kızlığı felanda sağlam herkesi siz sanmayın arkadaşlar ilişkiye girip aldatıp yalan söyleyecek sanmayın. Sizin yoğurdunuz bozuksa ben napayım.

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• bana güzel bir yalan kokusu geldi

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• İlahiii amma güldümm :)) link

2|2
    0|1
    • Zuhahahahahhaa

• Kendini engelle sen.

• yaş kaç çocum senin ? mahalle kavgasına çevirme

• hahahha seni kandiriyor o salak o coktan vermistir bencede senin haberin yok ;)

0|4
    1|1
  • ne hahaha diyesim geldi. sen kızla ilişkiye gir sonra tekmeyle bozuldu yalanını söyletmeye çalış. kimse yemez benden demesi.

0|0
    0|0
  • bizim burda buna cevaben, ''supurgeye soguk gecti'' denir.

0|0
    0|0
    • Ya doğru cevap ver önemli yaaa.

• kizlik zarinin konumuna, hassasligina, atilan tekmenin siddetine bagli. bir de bazi kizlarin kizlik zari olmadan dogdugunu unutma. kan gelmis mi diye bakabilir ayna yardimiyla. herhangi bir incinme varsa ve kizlik zari esnek degilse bunu fark edebilir. ama zar esnekse bir sey diyemeyecegim.

• ozel doktora gidip muayene olsun ve giderken yaninda ol mutlaka. ayrica birer alyans takin. garipsemesinler. son tuyo: ismini farkli soylesin. kimlik vermesin.

• ayağı kırılsın

0|1
    0|0
  • oha müdür :D ben bile yapmam o vahşiliği

0|0
    0|0
  • Arkadaşın da ata ata oraya mı atmış ? Bozulmaz.

0|0
    0|0
    • Benim arkadaşım değil. Atmış işte.

• Yuh birkere vajina dudaklari denen birsey var onlar kizlik zarini koruyor Allah hiçbirseyi boşuna yaratmamiştir yani kizlik zari bozulmamiştir.

1|0
    0|0
  • muhahahaha:D hayal gücüne bak ameke.

0|0
    0|0
    • Hayal gücü değil gözümle tekme attığını gördüm

• evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kan yoksa sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • ve sen malum yerine tekme attıracak kadar mileti delirten bir kızla çıkıyorsun ama kızlığını merak ediyorsun? arkadaşım bu kızdan uzak dur. kendisi ya süper palavracı yada çok tehklikeli biri...

0|0
    0|0
  • ‎'Ver AMK' diyen gencle, 'al AMK' diyen gazete bayi arasinda cikan kavgada 'hay AMK' diyen polis mudahale etmeyince, halkin tepkisi 'vay AMK' oldu.

1|0
    1|1
  • bozulmaz

0|0
    0|0
  • kesin bozulmuşdur kız arkadaşına sor bakayım ses cıkmışmı ? ( patlama sesi gibi ... ).

0|0
    1|0
    • Off dalga mı geçiyon adam mı seçiyon birader.

• kız milleti şeytandır dostum bu bir yalanda olailir bilemzsin bunlar her haltı yerle bişey belli etmezler nedne hep erkekelr yakalanıyor aldatırkende kadınlar çok az yakalanıyor onlarda en az erkek kadar aldatıyor ama oyunu iyi oynuyor hacı

0|0
    2|0
    • Yok dostum. Öyle evlilik dışı ilişkiye girecek bi kız değil. Dinine çok bağlı.

• bilmiyorum kız milleti ben güvenmem pek tercih meselsidir

• vah vahhh vahhhhh

0|0
    0|0
  • Alın bunu buradan !

Sen mükemmelmisin ki, başkaları hakkında yorum yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • Başka birşey atmış sankki?

0|0
    0|0
  • yok canım bişey olmamıştır panik yapmayın...

0|0
    0|0
  • Ya bozulursa !

0|0
    0|0
  • bozulabilir, bazı adli tıp raporlarında düşme çarpma ile kızlık kaybından dolayı evleneceği zaman ispat için rapor alanlar var. nerden biliyosun diye sorma. Tekme attıktan snra kan varmıymış onu sor

0|0
    0|0
    • o zmn işi zor gitmiş olblr. adli muayene en iyisi

• Felaket tellalı gibisin . Baktırmaya gitmişti bişeyi yokmuş.

• ne alaka ben mı tekme attım benım mı zarım patladı bıse srodun bnde aydınlatym dedım.

adlı muayenede mı bıseyı yok cıkmıs. o zamn hala bakıre korkma. ama bu son olsn bıdaha kımseye adam gıbı yazmam herkese makara yapıcam

zarı patlamssada caresı var soğan zarı takı yerııne

• Parmağı girmemişse içeri bi' sorun olmaz.

Allah'ım yaa..

0|0
    0|0
    • Ya birader arkadaş tekme atmış diyom .

• Yuh sende ayakkabılı haliyle atmış nası girecek.

• Arkadaşın dediği gibi adli raporlarda olabiliyor fakat bu çarpma olayı çok farklı bir olay. Yani ufak tefek bir çarpma gibi birşey değil. Kaza anı çarpmaları tarzı birşey ve birde kan gelmediyse sorun olmaz.

Yükleniyor...