Hergün ilşkiye girilir mi?

yeni evliyiz bir hafta oldu her an her saniye istiyor yani canım sıkılıyor bu duruma bu kadar istenilir mi? sonra aramızda soğuklukluk olcak herşeyin tadında bırakılmalı benceee

0|1
16|47

En İyi Erkek Görüşü

• yenı evlı cıftler cinsellık ve seksı ıllk zamanlar asırı yaparlar bu durum sonradan yavas yavas normale doner.. sıkıntı etme.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Merhabalar,

Evliliğin ilk zamanlarda normal fakat karşılıklı mutluluk ve zevkle normal. İlişkinin sık olmasından rahatsız oluyorsaniz bunu eşinize uygun dille anlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum. Istemeyerek devam ederse cinsellikle ilgili ilerde sorunlar yaşayabilirsiniz

İyi geceler dilerim.

0|0
    1|0
  • Başlarda sayının fazlası çok doğal.

0|0
    0|0
  • Ben eşinin yerinde olsaydım, başka kadına giderdim. Senin bu şikayetlenmeni çekmektense zevkini yaşar, seni de cezalandırırdım.

1|2
    1|1
    • Bu nasıl bir düşünce? Erkek her istediğinde kadın yapmalı yapmıyorsa aldatılmayı hakeder mi demek bu? Ya kadın istemiyorsa birazda erkek onu memnun etsin bu aldatmaya bahane mi olmalı.. Ne kafalar var ya allahım..

• Ya bu kızlara biris Kur'an-ı Kerim okutsun, yoksa ben canlarına okuyacağım din cahillerinin.
      Kadının dini anlamda kocasına karşı 3 tane sorumluluğu vardır:
      1. Evinde olanı kocasının izni olmadan evin dışından birine vermemek, buna ailelerde dahil.
      2. Namusuna halel getirmemek ve evin mahremini çiğnetmemek,
      3. Kocası istediği müddetçe dişiliğini yapmak, sadece regl, lohusalık ve hastalık dönemleri hariç.
      Okuyun gerzekler!

• belli zaman sonra hızı kesilir merak etmeyin... Size doyamamıştır daha :) her evlilikte bu olur.. tam tersi olsa o zaman bence şikayet edin.. sizi istemesi ve her an sizinle sevişmek istemesi çok doğal.. Sonuçta karı kocasınız... Sogukluk olacak diye bir sey olmaz unutmayın ki iyi günde kötü günde yemin ettiniz... Sizi mal gibi görmüyordur...

0|0
    0|0
    • 3 öğün ilşkiye giriroruz ama sıkıldım anlıcannn

• bu gidişle adet oldum dicem yalandda atmak istemiorumm

• o yalanı söylemeyin sislit oldum diyin idrar yaparken bile yanıyor diyin en mantıklı yalan budur..

• hevesi geçecek bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Her an degil ama hergun girilblr ozellikle ilk bslarda ;)

0|0
    0|0
  • Benim bir hala oğlu var. Karıyı 2. gün kaçırdı :)

0|0
    0|0
    • gerçekten mi?

• yuhh geline bak senn... cesaretli insanmışş

• İnsan bıkınca cesaret geliyor be her dakika her saat seks erkek bile zor dayanır. Şahsen ben dayanamam :)

• Eğer bunu bir sıkıntı olarak görüyorsan, içine atmadan açık açık söyle. Yoksa daha baştan aranız açılmaya başlar. Birbirinize karşı samimi ve açık olun.

0|0
    0|0
  • bir süre sonra sıkılır bırakır yüzüne bakmaz bu seferde bence verme

0|0
    0|0
  • Sen daha baştan 40 yıllık evli kadın gibi davranırsan acı da çekersin, kendinden de soğutursun, yagençsiniz çıkarsanıza tadını, daha sonra zaman gelir ayda 1 bile bulamazsın, o zaman düşün nasıl bişeymiş,

0|0
    0|0
  • Sana kolaylıklar diliyorum senin için zor olsa gerek :) bir gün iliklerine kadar kurutmayı dene belki durmasını bilir :D

0|0
    0|0
  • Adam yılların patlamasını yaşıyor demek ki napsın :)

0|2
    0|0
  • Azcık dinlenmek gerek ama bırak yaşayın ^^
    Bir süre sonra aralıklarla olacaktır

0|0
    0|0
    • ya işte o aralıklara kadarr ben ölmezsemmm

• Daha 1 haftadan böyle olursa ilerde büyük sorunlarla karşılaşırsınız.

0|0
    0|0
  • yaşı geçmişmi geç bir evlilikmi bukadar ac

0|0
    0|0
    • ben 23 yaşındayım oda 28 yaşında geç değil yani

• eşin bakirmiş sanırım ilk ö görünce aç gözlük etmiş onu boşalt acı duyuyorsan

• saglıklı olduntan ıstek olduktan sonra gırılır neden olmasın

0|0
    0|0
  • yenısın ondan boyle bıraz zaman gecsın azltacaktır 30 gecınce sen ısteyeceksın o kacacak zevkını cıkar bence

0|0
    0|0
    • yok o zevki daha tadamadım acı çekmek vaslından geçemedik dahaa

• 30 dan sonra kadınlar daha azgınmı oluyor D:

• he gulum senınkının pili bıtmeye başlıyo ondan 20li yaşlarda gunde 8-10 posta atarsın ama 30 sonra 3-4 dusuyo o yasa gelınce anlarsın

• yeni evlisiniz 1 ay kadar olur sonra normale döner

0|1
    0|0
  • Yazik ya :D

0|0
    0|0
  • evlisiniz bırakta adam tadını çıkarsın :D sonrada neden aldatıldık diyosunuz!!!

0|0
    0|0
    • ya sonra istediğini alıncada aldatılıoruzzz yani sonuçta herşekilde aldatılıoruzz

• :D adam gibiyse aldatmaz zaten sıkıntı yok :D güvenmiyorsan tabi başka !!! diğer türlü ilişkiye girerse girsin vergi demiyon :D

• bir erkek için istene bilir ama kadın aynı tavrı sergilemiyor buda sorun...

0|1
    0|0
  • bir zaman gelecekki niye beni istemiyor diye bir başlık atacaksın... o zamanda ağlayarak başka biri mi var acaba arkadaşlar diye

0|0
    0|0
    • sanmam çünkü deli gibi sever kendisi benii.. kaç kere ayrıldım ondan sabahlara kadarr evimin önünden ayrılmadıı... yaaaa

• canın yanıyosa demekki seninki işi bilmiyo canım :)

0|0
    0|0
  • ehhh yeni evlisiniz bu normal asıl sen normal değilsin

0|1
    0|0
  • Bencede kanka isi gucu yok mu seninkinin

0|0
    0|0
  • ahahahah her an her saniye ver :D

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz sende tadini cikart iste zaten bir uc aysonra iki gunde bir olmaya baslar merak etme

0|0
    0|0
  • her şey tadında güzeldir

0|0
    0|0
    • tabikideee..

• 4 sene nin patlamasını yaşıoo bu 4 seneden beri yakınlaşma bile olmadı aramızdaaa bana derdi evlenince sna göstericemm bu yakınlaşmamalarının sonucunu buymuş meğerr

• :) olabilir

• görmemişin cocugu olmus tutmus pipisini kesmis hesabı. durum çok vahim...

0|0
    0|0
  • ileride bu rekorları da bu skorları da çok ararsın...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 16

• Daha 1 hafta olmuş el insaf... Balayı denen bir şey var.

0|1
    0|0
  • bir süre sonra ya ilk zamanlar beni çok istiyordu şimdi soğudu mu ne diye kurtlar düşecek aklına iyisimi bu günlerin tadını çıkar fazla uzun sürmez.

0|2
    0|0
  • başlarda böyle olur tabiki. sonradan daha düzene oturur merak etme

0|0
    0|0
  • Sen de bende şaşkınlık yarattın açıkcası. Hiçbir zaman senin gibi olamıcam. Tadını çıkar bence. Zamanla normale dönersiniz, gerçi ben tersini normal görmüyorum ama.

0|0
    0|0
  • Otur konus abla.

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar sabretmişseniz normal normal :D. D

0|0
    0|0
  • özel günler dışında istek olursa evet

0|1
    0|0
  • Taaaabiki.

0|0
    0|0
  • seninki kafayı yemiş aklı bilmem neresine kaçmış sanırım!

0|0
    0|0
  • Şimdi tadını çıkarsın izin ver ama bir süre sonra sıkar

0|0
    0|0
  • Eee canim benim tadini cikar iste ne guzel sevdigin insna var yaninda
    Bence tersleme sende tadini cikar ben omsaydim sevdigim sevdiginle degil her gun her saniye verirdm bundan guzel ne var

Bu arada allah sizi ayirmasin mutlu olun her daim

0|2
    0|0
    • hiç sanmıyorum

• çok saol canım benim yaa işte öğün olunca bıkıooo allah seninde sevdiğine kavuştıursunnn

• Rica ederim canim benim tadini cikar ona belli etme istemedigni baskalarina gidebilir bak istedimi yapin kocan sonucta
      seksi ic camasirlari giy suslen istekli ol o anda hic bir sey dusunme sadece birbirnize odaklanin bak masil guzel omur hersey

tesekkur ederim canim beinm :)

• keşke benim kocamda istese hergün :/

0|0
    0|0
  • bn evli olsam bnde hergün isterdm. bnce sende sorun var

0|0
    0|0
    • acı çekmesemm tamam ama sende acı çekersşn o zaman bende sana sende sorun var derimm

• o zmn kocan işi bilmio cnm. s

• Yapın gitsin nolucak zaten bir süre sonra o atesiniz azalacak

0|0
    0|0
  • Yav yeni evlisiniz ver gitsin yaziktir :D
    Calismaya baslayinca gor sen onu kilini bile kipirdatamayacak

0|0
    0|0
  • canım sende sınrını koy bende inswanım falan de geceyi bekle falan de

0|0
    0|0
    • diorumda anlamıo ki yani yarın annemlere gidelim dicem olmucak böle evde yanlız kalıncaaa durmuo kendisi

Yükleniyor...