Sızce bu çocuk gay olabilir mi? yardım edin

Selam arkadaşlar..ben birinden hoşlanıyorum şu an arkadaşım 3 4 aydır filan.ama tuhaf davranıyor..:( mesela erkeklerle takılmıyo genelde benim kız arkadaş grubumla.buraya kadar normal.ama konuştuuğ muhabbetler.hep bakım.yok cilt bakımı yok siyah noktalar yok saç dökülmesi yok manikür..ilk zamanlar düşünmüyordum ama sonraları tuhaf gelmeye başladı.geçenler de baktım tırnakları parlıyor.sanırım oje vardı parlatıcı.sonra geçen gün konuşuyorduk.facebook'tan gay lar kitledi beni filan dedi bende makarasına aman kaç filan dedim gülerek.oda ama onlarda insan niye öyle diyosun filan dedi.ben aslında hakaret etmedim ama savundu iyce şüphelenmeye başladım.kendisi kas yapmak için baya bi spor yapıyor.bi ilaç varmış ve onu iğneyle direk alanların erkeklik duyguları oluyormuş...eskişehirde okuyorum şu an memleketime dönücem oda gitti :( sizce gay olabilir mi bu çocuk..? :( başka arkadaşlarımda yaptığı muhabbetlerden dolayı şüphelenmiş..mesela kendi erkek arkadaşlarının yanına gitmiyordu yok ya aynı değil sohpetlerimiz diyordu..

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gördüğünün yarısına, görmediğine hiç inanma.!

Gay olmuş veya olmamış önemi var mı ? Kimseye bir şey kazandırıyor mu " HAYIR ". Sadece burdakilerin o kişi hakkında yaptığı dedikodu ve iftiraya gider. Bunada sebebiyet veren sen olursun. Gözünle gördüğün sana yanıltıcı olabilir. Gerçekten ona kesin bir hüküm getirmeden çok saçma düşünceler çıkar.

Bu konuda çok önyargılı bir milletiz.Burda @MeTaL yorumu gayet güzel geldi. Metroseksüel olabilir. Bakımlı erkek. Her kıl aldıran orasını burasını temiz tutan gay midir ?

Biraz düz düşüncelerden vazgeçelim. Hemen tüysü erkek gördün " Gay" , kızları kesen kız gördün mü " Lezbiyen" de. Peki seni görenler ne desin ?

Biraz hassasiyet ve sınırları aşmadan, empati kurarak düşünelim. Bugün verdiğin konum ve değer yarın sizi orda görmemek gibi değildir.

0|1
    0|0
    • çok haklısın gunaha gırıyoruz :( ama en başını okumadın sanırım.. kımseye bışey kazandırmıyor..

hoşlandığım için zor durumdayım..

Erkekler Ne Diyor 18

• sen sevgili değil kız arkadaş edinmişsin bence :)

0|0
    0|0
  • gizli bacı bu çocuk yüksek oranla ve bayağı büyük ihtimalle gay..çünkü o iğneleri az buz vücut geliştirmeyle uğraşan herkes bilir.o büyüme hormonu ve erkeklik hormonudur.vücuda fazla gelen erkeklik hormununu vücut absorbe amaçlı olarak nekadar fazla varsa o kadar karşıtıl kadılık hormonu üretir..anladın sen ne demek istediğimi..yani başka manita bul..

0|0
    0|0
  • karmaşık bir durum, normalde değil derdim ama... bu sefer sanırım öyle...oje sürmesinden, manikür yaptırmasına kadar sıkıntı duymadan, abartıyor olabılırız derdım ama dırekt savunmaya gecmıs olması bıraz sıkıntılı bı durum :/

0|0
    0|0
  • bence önce iyi bir tanı sonra karar ver ne olup ne olmadıgına aileden gelen yetiştirme tarzlarından dolayıda öyle davranmasına sebeb olabilir...

0|0
    0|0
  • oje sürüyorsa kesin gaydır bir erkeğin kaslı olması onun gay olmaması demek değil, içinde varsa bedeni nasıl olursa olsun hissettiği gibi yaşar

0|0
    0|0
  • bakimli olan gaydir diye dusunme :) sadece boyle seviyordur kendisini. ayrica gay olmak erkeklik duygusu olduren igneler vb den farkli bir olay :D

0|0
    0|0
  • kardeşim sizde hep yanlış kişiyi seçiyorsunuz sonra gaymı falan diyorsunuz adam gibi adamlar duruken neden öyle cinslere takılıyosunuz halen anlamıdım bildigin bu çocuk ılık işte.

0|0
    0|0
  • gaysa rahat ol sana bşey yapmaz :D

0|0
    0|0
  • Ona değmiş :) % 100

0|0
    0|0
    • ne değmişşşşşş

• demiyorumm olabılır mı dıyorum

• Evet gay :) bir delikanlı hiç parlatıcı oje vs sürer ağda muhabbeti yaparmı :)

Aile içindeki erkeklere bak feyz al.

• sen neden bu çocuktan hoşlandın. seni çeken nedir*?

0|0
    0|0
    • dış görünüş filan

• offf sorumla hıc alakasz konusmalarrrr

• ehüehüeüheühüeühüeüh

• oooooo erkek arkadaşı bile vardır onun

0|0
    0|0
  • olabılırmı deyıl garantı oyle

0|0
    0|0
  • Sana bişey söyliyimmi. Bu cocuk gay.

0|0
    0|0
  • Metrosxsuel o sey mey gey degili

0|0
    0|0
  • gaydir gay samimi bir arkadaşım var ondan da şüpheleniyorum korkkuyorum o tarz insanlardan

0|0
    0|0
  • biraz ılık dötlü galiba :)) korkma ondan sana zarar gelmez yeni kankan hayırlı olsun :)))

0|0
    0|0
  • bakımla gay olunuyosa normal ünlü yok.senin demene göre

0|0
    0|0
    • yaa tüm yazıyı okuu sdce bakımlı olmasndan dolayı değil şüphelerm

• yok okudum da bn oraya takıldıgım için böle yazdım.bakım olayını hiç sayma bikere

• İyice yakınlaş,anlarsın gay olup olmadığını. Maalesef çözüm bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• "onu ıgneyle dırek alanların erkeklık duyguları ölüyormuş." kısmı hurafe gibi... Ve sanmam ben de saygı duyarım cinsel tercihlere Lezbiyen miyim yani?

0|0
    0|0
  • ay nerden cıkardın her bakımlı ve tercihlere saygılı erkek gay mı olacak. Ama olabilir de yani. Çocuga gay mısın diyip de kavga cıkarma :$

0|0
    0|0
  • tam tanımadığına göre dış görünüşüne vurulmuş olmalısınz bakımsız olsaydı dikkatini çekemezdi ;)bence emin olmak lazım bunun içinde sadece bu söylenenler işe yaramaz .

0|0
    0|0
  • Oje süren erkek mi ? İtici olduğu kesin :'(

0|0
    0|0
  • için nasıl yanacak nasıl!masaj yaptır kendine mütemadiyen bari de hevesini al.off ya

0|0
    0|0
  • Yardımı niye ediyoruz:D

0|0
    0|0
  • Geyleri savunmasından dolayı evet gey diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...