Eski kız arkadasınız ilişki teklif ederse?

eski kız arkadaşınız evleniyor birisi ile ve evlenceği kişiyi tanıyorsunuz muhabetiniz olmasa bile aynı semttesiniz. ve o kişi iyi niyetli biri olarak tanınıyor ve kız evlenmeden önce artık bakire değil ve sizinle ilişkiye girmek istiyor. eski günlerin anısına siz terslediniz. ama o sizin çıplak resimlerinizi zamanında çekmiş ve netten verecek hemde yurtdışında tanıdıkları vasıtası ile elimde delilde yok şikayet etsem bir dert sevişsem bir dert

sonuçta zina muhabbeti ve ve istemesekte adamı görecem devamlı vicdanım sızlayacak nerden oldum terazi burcu a.q çözüm verin

Güncellemeler:
semra kaynanyı gözünüze getirin o karakterin 100 misli anasının gözü kız tongaya düşmez yengec burcu degilmi güzel bir cözüm getirene gani gani dua edecem simdididen

bir arkadaşın evini ayarladım kızı o eve atacagım ve arkadas bize baskın yapacak basıldık utanmaz terbiyesiz bu onun nisanlısı degilmi reziller diye umarım kız tırsar :-)

su vicdan varya boktan birsey a.q yoksa ben bilirdim.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma. Pişmanlığı büyük oluyor benden demesi. Kendini o adamın yerine koy yapma derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hadi canım düşünme beline kuvvet:)

1|1
    0|0
    • buldum çözümü sende kızı tehdit et devam edersen böyle saçmalamaya nişanlına anlatıcam herşeyi de

• che entrikalarla dolu heryer

• ver gtsin :D kendi kasınmıs yada kudursun sen onu tahrık et rezil olsun :D

0|1
    0|0
  • fuck la hiç düşünme o düşünmüyorsa :)

0|0
    0|0
  • o yee baby bana yolla onu:D

0|1
    0|0
  • becer gitsin :D

2|2
    0|0
    • mesele becermek degil devamınıda ister bunun ben bulaşmak istemiyorum. adam harbiden pamuk seker gibi adam beni onla yanyana koysan hem insanlık hemde kişilik olarak on basar

anlatsam o kisiye olay iyice büyüyecek cocuk seviyor onu ve iyi niyetli biri

• sorun burda zaten iyice yakarsam hep gelecek a.q

• ne kadar canınn yanmasını seven meraklı kadın varmış benmi garibim yoksa diğerlerimi?

Erkekler Ne Diyor 6

• aq orusbusuna bak ya grup zikeceksin onu

1|1
    0|0
  • vay be hatuna bak çok tehlikeliymiş devir değişti derler ya eskiden erkekler şantaj yapardı şimdi ise vah vah :)

0|0
    0|0
  • yalnızsam ve hala çek,ci geliyorsa evet derim

0|1
    0|0
  • benim pek inanasım gelmedi.

0|1
    0|0
  • Mahaleden taşı usta aklıma bir o geliyor kaç kurtar canını :)

0|0
    0|0
  • oha reelde öyle kız varmı sikmeyenin siki kurusun

1|1
    0|0
Yükleniyor...