Penis büyütmek için çaba sarfedenler... Ne yaptınız ve ne kadar büyüdü?

Arkadaşlar (özellikle erkekler) Buyrun?
Bilgisi olan deneyen cevap versin Penis büyütmek için çaba sarfedenler... Ne yaptınız ve ne kadar büyüdü? Ben sanıldığı gibi 20 cm falan diyenlerden değilim öyle atanlara göre kısa benimki ama ideal 18 diyorlar o kadar da yok benimki biraz daha olursa o kadar olacak ne yapmalıyım? Birşeyler yapıp ta faydasını gören oldu mu? (ameliyat demeyin)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• spor yap reıs?

0|0
    0|0
    • Ne tür spor?

• Normal spor diyosun da mesela ne yapayım mekik şınav koşu? ne yapsam sence daha o bölgeler erir?

• kosu yapmanı onerırım?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Afganlar ağırlık asıyolar diye duymuştum. Ama tehlikeli tabi.
    Ama 14 cm boyu olup ta işin kitabını yazan adamlar var. :))

0|0
    0|0
    • ırkımıza gör 12 - 14 arası fazlasına ınanmayın resım koyanlar var ucuna plastık takıyorlar ten rengınde bos verın boyu on sevısmeyı uzun tutun daya gıtsın önemlı olan karsılıklı sonuca ulasmak

• Ağırlık mı asıyorlar? ulan sakatlamayalım urganı :( :)) bulgurdanda olcaz haaa :)) umut ırkımıza göre 12-14 santim mi? senin k i kaç santim? yanlış anlama böyle deyipte benimki 17 18 santim dersen ben yşine bunalım olurum :( :))

• O yöntem sakat, kangren falan olursun maazallah.
      Türkiye ort. 16cm diye biliyorum. Benimki 19, o da bana ufak geliyodu ama artık aştım o psikolojiyi. Sana iki isim veriyorum, araştır bunları: Marcus London ve Daniel Ross.

• Ameliyat :D

0|0
    0|0
    • Deme dedim ya yaaa :@ :(( Sonra eldeki bulgurdan da oluruz mk :( :D

• Yav kardeşim elindekiyle idare etmeyi öğren. 20 olsa ne olacak 16 olsa ne olacak? Delik aynı delik 4 cm uzunluk önemli değil önemli olan kalın olması onun için salla gitsin

• 18 neyine yetmiyor birader savaşa mı gidiyon?

0|0
    0|0
Yükleniyor...