Bu korkuyla yaşamak istemiyorum elbet eşim benden mutlaka isteyecektir nasıl olacak ne yapmalıyım?

lütfen kizlar okumasin?
bir erkek olarak cinsellikten korkuyorum. evlilik öncesi asla yapmam fakat evli olduktan sonrada olmayacak gibi korkuyorum özellikle ilk ilişkiden yani bunu eşime nasıl yaparım gibi bir his var cinsellik yaşamaktan korkuyorum. lütfen yardım edin bu korkuyla yaşamak istemiyorum elbet eşim benden mutlaka isteyecektir nasıl olacak ne yapmalıyım erkekler bir yardımcı olsanız

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda oldukça kaygılısın. Psikoloğa gidebilirsin emin ol işe yaracak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuma diyince okudum kusura bakma.
    Peki kendi kendine de tatmin etme durumun olmuyor mu? Birde daha once sewgilin olsu mu hic arzulamadin mi onu

0|1
    0|0
    • Bireysel olarak yapıyorum fakat çok aşırı yapmıyorum. şu an bir sevgilim var evet yaklaşık bir yıl oldu ve onu hiç bu şekilde düşünmedim hiç cnsellik konusu açmadım hatta sevgilim bana takılıyor erkek değil misin gibi şakalar yapıyor. hiç hayal etmedim onu arzulamadım o şekilde ne yapıcam hiç bilmiyorum

• bşlık okumasın diye olunca dayanamadım okudum :) harika bir insansın önce bunun farkına var ve o korkuyu yeneceksin eşin gerçekten şanşlı

0|1
    0|0
    • okumuşsun ama keşke okumasaydın seni kovacakta değilim. yalnız yaptığın olumlu yorumları tam olarak hak ettiğimi düşünmüyorum sonuç olarak eşiminde benim üzerimde hakları olacak ben ne kadar kendi haklarımdan vazgeçsemde bu vebal gibi geliyor

Erkekler Ne Diyor 3

• O başlıktan sonra en muhafazakar kız bile soru başlığını görüp içeri girer sorunun neymiş öğrenmek ister bro..

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kızma ama sorun aklıma şu soruyu getirdi.

-İnsan hiç sevdiğini s. kermi :)

0|0
    0|0
  • Kurmaca kız tavlama yalanları serisi cilt 12 :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...