Eczaneden bir kutu kondom alma şekli söyle bana?

Eczanede 3 tane bayan eczacı olduğunu farzederek nasıl kondom istersin?

Güncellemeler:
Bak yine alakasız cevaplar. Ben size isteme şeklinizi soruyorum. Siz bana öğüt veriyorsunuz.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bilakis göğsümü gerer alırım niye utanayım :) tabi markette bazen aşırı sıra olunca ister istemez amcalar teyzelerin yanında uyanma değilde az bir ter basıyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• ulaşabileceğin bir yerdeyse direk al, eczacıya poşetlemesi için uzatarak "ne kadar?" diye sor, parayı ver, poşeti al çık. ulaşamayacağın yerdeyse "bana üç paket şu şu cins kondom lazım", o ücreti söyler zaten, parayı verirsin.

1|0
    0|0
    • l*n ben zaten alamıyorum mu dedim sana. Ne fikir veriyorsun?

• birincisi o eli indir. ikincisi, az türkçe öğren de sorunu daha düzgün yaz.

• Eczaneden alanlar var mı halen, marketten alıyorum ben yav. Gidip "Çifte Haz" olanı alıp gururla masaya vuruyrum..

0|0
    0|0
  • Alır çıkarım

1|0
    0|0
  • Merhabalar hanım efendi kolay gelsin 1 kutu okey alabilir miyim?

1|0
    0|0
    • bu kadar abi, stres yok utanma yok budur.

• konumuz şu:Eczanede 3 tane bayan eczacı olduğunu farzederek nasıl kondom istersin? Ben zaten çekinmiyorum.

• Valla isterse 10 tane olsun :) kardeşim benim sülalem rahat galiba :))

• Gururla :D

0|0
    0|0
  • en iyisi marketten al bir kaç şeyde ve erkek kasiyerin ordan al utanıyorsan

0|0
    0|0
    • ben bayan kasiyeri tercih ederim genelde. Hiç de çekinmem. Konu ben değilim

• Eczanede 3 tane bayan eczacı olduğunu farzederek nasıl kondom istersin?

• bn genelde prezervatif derim tabi ince mi normal mi falan var onu da söylemen lazım gir işte aynı ağrı kesici alır gibi

Yükleniyor...