Kürtaj yaptıran var mı yakın zamanda?

Bir aylik hamileyim kurtaj yaptircam. Fiyati hakkinda bilgisi olan varmi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eger saglik sorunu yok ise kesinlikle kurtaj yaptirma biz edimle bir dusuk sebebi ile yaptirmayi dusunduk ve arastirmistik eger kurtaji hijyenik olmayan kotu biryerde yaptirirsan birdaha cocuk sahibi olmama riskin var rahimi temizlerken cok fazla zarar verebiliyormus ve ben hastanede calistigim icin doktorlar ile aram iyidi ve cok bilgi sahibi oldum benim deger verdigim ve turkiyede iki uc kisiden birisi olan bir dokorum esime kesinlikle kurtaj yapmayacagim bekleyecegiz eger sagliksiz ise vucut onu 2 -3 hafyta icinde kendisi atacaktir edi ve gercekten dedigi oldu bizim ikiz hamileligi vardi esimin ama 3. ayda kalp atislarini duyamamistik o yuzden boyle bir islem yapildi Ben İstanbul'da iyi bir hastanede ozel 3 bin tl normal ozel hastanelerde tabi bunlar 3/ aya kadar 1000 tl civarinda bildigim kadariyla ve devlette ucret alinmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ananda senı kurtaj ettıreydı boyle olmazdı kanks

1|1
    0|0
  • çocuğunu öldürme
    ona sahip çık ve onu büyüt
    bir sevgiyi çöpe atma
    yoksa
    bir gün senide atarlar çöplüğe

0|0
    0|0
  • Yarragi yedin o zavallim masum cocugun canina hayatina kiycan sonra kurtaj kac para dicen yaziktir gunahtir arkadas :( :( bu kadar mi ucuz can :( :( bide fiyatini soruyon

1|0
    0|1
  • fiyatı geçtim kürtaj yasaklanmadı mı ya? hem kaçak durumlarda sağlık koşulları nedeniyle kalıcı hasara uğrayabiliyomuş kadınlar başka çaren yok mu ki?

0|0
    0|0
  • katilsin o kadar.

3|0
    0|0
  • Ne yaptım diye düşünmemeli.. Ne yapıyorum diye düşünmeli... Kürtaj yaptırmak adamına göre artık boşuna uğraşma, bebekleri öldüren çocukların attığı taştan korkan kimsenin ölümü aynı değildir.

0|0
    0|0
  • Yaragi yemeden dusunseydin

0|0
    0|1
  • Önce yapacak doktor bulmalısın bekarsan.

0|0
    0|1
  • tamda adamına düştun bu gün çok şanslısın bizim hastanede 900 tl

0|0
    0|1
  • bırak oda yaşasın

0|0
    0|0
  • yaptırma ayıptır, yazıktır, günahtır yaw

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burada ki fiyatını bilemem ama, öbür dünya da g. tunu satsan o vebal borcunu ödeyemezsin:)

2|4
    0|1
  • Katil mi olacaksın hem de kendi çocuğunun

0|0
    0|0
Yükleniyor...