Satanizm acil yardım

Arkadaşlar bir kızın 11 ay satanist takılıp bakire kalması mümkünmü kendisine sorunca mümkün ama gerçekten mümkünmü ? satanistler buna hoşgörü gösterirmi .

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• yani satanist olmasına takılmadın bakireliğinemi takıldın?

4|2
    1|1
  • mümkün neden olmasın hem satanist hem bakire olamaz mı insan.ama bnc satanstse uzak dur

0|0
    0|0
  • bunlara inananlar kaldımı hala

0|0
    0|0
  • ne dersek diyelim doğru olmaz belki dediği gibi belki de değil.

0|0
    0|0
  • Bakire bir kız satanik bir gruba dahil olduğunda bakireligi alınır. Eğer bakirelik alınmazsa şeytana kurban edilir.

0|0
    0|0
  • ayin sonunda aynı burç yada benzer burçta olanlar ilişkiye girer.

0|0
    0|0
    • Google . okadarını biliyoruz ama zorunlumu değilmi orasını bilmiyoruz

• bence bundan korkmuyordur o

• hayırlısı

• göstermez

0|0
    0|0
  • satanistle bakireliğin ne alakası var ?

0|0
    0|0
  • bakireleri kurban etmiyorlar mıydı onlar.karıştırıyor muyum bilemedim şimdi .S

0|0
    0|0
    • kedi bulamadıklarında ediyolar ayinlerin sonunda cinsel ilişki var

• amuga kodugumun pohumanları sizi

1|1
    4|2
  • imkansız diye birşey yok

0|0
    0|0
    • Takıldığım konu nekadar doğru söylediği

• sen beni güldürdün lucifer de seni güldürsün

0|0
    1|1
  • hic satanist tanıdığım olmadı çok şükür hosgörü gösterirmi bilemem. ve 11 ay satanist takılması ne demektir ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben bi satanist kız tanımıştım Kardeş.. Marmara depreminde imana gelmişti :)

Hani Polisi sevmezler; karşı çıkarlar; anarşist takılıyoz baba er ergen gençler..

Köşeyi dönüpde tinerciyi gördüler m i '' poliiiiiiiiss' diye bağırırlar ya o misaldi bu satanist kızda.

Bunlar boş iş kardeş..

2|1
    0|0
  • satanistin dini imanı varmıki bakirelik kavramı olsun

4|2
    0|0
  • Satanistler buna asla hoşgörü göstermezler kanks. Duvardan duvara çarparlar yine de bakireliği alırlar. Kandırmış kız seni :(((

klsdhfjklfjlşsdjfklsdhklf

1|0
    0|1
  • Bahsettiğin kızdan hoşlanma gibi bir durumun varsa söylemeliyim ki bakirelikten önce düşünmen gereken bişey var. Her dinin kendine göre doğruları, gerçekleri vardır, bu doğru. Lakin satanizm öyle 18-20 yaşında bir gencin mantığını idrak edebileceği bir şey değildir. Bakirelikten önce bu sorunu çözmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Kardeşim Kızla evlencen galiba Satanistlik bırakılmaz ki küçülür bi yerde bekler ve sonra tekrar büyür ateist olsa hadi neyse ama satanizm full kötülüktür.çocuklarının anası olarak böle biri secemessin.

3|0
    0|0
    • kardes emın ol enaz senın kadar bende karsıyım bu saçmalıga ama mevlana dememısmı ne olursan ol gel dıye ve dınımızde tövbe hakkı yokmu

• Dini pek umursamıyorsun sanırım... Allah'ın affetmeyeceği bir kuldan sanane? Bu cevabı veren arkadaş ne güzel yazmış, çocuklarının annesi olarak satanist bir kadın ister miydin? İlerde çocuklarınız soracak anne sen gençliğinde neler yapardın? Kedi keserdim şeytana tapardım yavrum. :S

• Anlamıyosun kardeş ben dinden uzak bir insan değilim aksine. satanizimdende hep nefret ettim ama büyük konuşmamak gerekiyo benm kafamdaki tek şey bütün herşeyi olduğu gibi anlatan bir insan işin bu kısmını yalan mı söylüyo aslnda benim burda aradığım satanizimle ilgilenmiş bi insan yani tecrübeli bi insan ama herkez işin makarasında ciddi bir bilgiye sahip olan kimse yok

• Kedi ile yapmıştır o yüzden öyle diyordur

0|1
    0|1
  • Kontrol et.

1|0
    0|1
  • satanistlerin bakire bulmak konusunda sıkıntı yaşadığını düşünüyorum bence bakire kalmaz

1|0
    0|1
  • muhakkak kesmiştir. Aralarına almazlar yoksa ;)

0|0
    0|0
  • Şunların kedi avlaynlarını Afrikaya Aslanların arasına atmak isterdim

0|0
    0|0
  • zatanistler z*km*den bırakmaz..

0|0
    0|0
  • kedi kesmişmi ?

2|0
    0|1
Yükleniyor...