Göğsümü Küçütmek İstiyorum **Resimli?

Dostlarım ben 34 yaşındayım ve 12 yaşında oğlum var o yüzden bu konuları konuşmakta çekiniyorum göğsüm çok büyük rahatsız oluyorum sürekli bakıyorlarmış gibi geliyor göğsümü küçültmek istiyorum nasıl küçültebilirim? ya da estetik fiyatları nelerdir?

imgim.com/...59076804794_4932309529073849510_n.jpg

0|0
9|42

En İyi Erkek Görüşü

• Burası soru sitesi. İnsanlar aklına takılan şeyleri sormak için var. Ama saçma sapan sorular 100 cevap alırken insanların kendi sorunlarını sordukları sorular ya dikkate alınmıyor ya da hakaret ediyor herkes. Sonuçta gizli sormuşsun ve yüzün görünmüyor. Belli ki bu senin için sorun ki göğüslerin gerçekten büyük bunun çoğu kadın için sorun olduğunu biliyoruz. Soruna gelecek olursak burada bu kadar bilgili biri olacağını sanmıyorum en iyisi doktora görünmen.

5|4
    0|3

Erkekler Ne Diyor 41

• Büyüklük evet sorun bel ağrısı sırt ağrısı hatta kamburluk yapıyor.. Yeğenimin de çok büyüktüler küçültmek istedi fakat çocuk doğurmadan bu işlemi yapmıyorlar.. Önemli olan tepelerinin yapısı.. Yeğenim ikiz bebeklerini emziremedi çünkü tepeleri yok gibi bir şey idi. Bebekler ağızlarına alıp ememediler.. Hep sağılıp bebeklere ana sütü verildi. Bu resim de gördüğüm kadarı ile de bence göğüslerin gayet ideal.. Boşuna oynatma.. Ama bundan sonra doğurmam diyorsan.. O zaman Cerrah Paşada bu konuda meme cerrahisi uzmanları var.. Bence google da meme cerrahisi sitelerine gir araştır.. Tabiki eşin ne diyor birde o konu var.

0|0
    0|0
  • neden rahatsız oluyorsun anlamadım. bakışlarını başka yere odaklayacaklardır. ama genede sağlık için sorun değilse rahat edeceğin şekle sokturabilirsin. resim için teşekkürler ayrıca >:))

1|0
    1|0
  • Ağrıya filan neden oluyor mu büyük olmaları? Bir de kaç beden?

0|0
    0|0
  • Vücudun ve göğüslerin biraz yağlı gibi kardiyo ve koşu yapmanı tavsiye ediyorum yağ oranın düşünce ister istemez onlarda küçülecektir.

0|0
    0|0
  • Aslında böyle çok güzeller , bırak öyle kalsın , kendimi kötü hissediyorum deyip estetik yaptırırsan elbette senin ruhsal durumun herşeyden önemli , bu iş için bir uzmana görün ve bu şekilde gerçekçi bir fiyat öğren , mutlu göğüslerinle bizide mutlu et iyi haberlerini bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Cok buyuk? sen sevıyorsan dısasrıyı onemsemeyeceksın.. onemsemeye kalkar ve kucultursen bu kezde kucuk dıye takılacak kadfan.. en yakın estetık cerrahı sana ıyı cevap olacaktır ancak.. gercekten kendı goguslerını sevıyorsan bırak gıtsın.

1|0
    0|0
  • büyük göğüs sever erkekler şahsen bende öyle ama sen rahatsızsan doktora bir büyük göğüslü hatunu daha kaybediyoruz yastayım.

1|0
    0|0
  • Buna bir çözüm bulamadık yahu. Küçük olanlar büyütmek istiyor, büyük olanlar küçültmek istiyor. Neden doğal halini kabullenmiyorsunuz. Allah böyle yaratmış, bunu inkar etmek günah değil mi.

0|0
    0|0
  • böyle güzel göğüsler, kıymeti bilinmeli, onlara küçültme adı altında bir operasyon yapılmamalı, onlar sevilip sarmalanmalı...

1|0
    0|0
  • Göğüsler çok büyükmüş gerçekten. Çoğu kişi soruyla ilgilenmez gerçi ama resim olmadan da bu soru sorulabilirdi sanki. Neticede en iyisi bu tür estetik işlemleri yapan yerleri internette araştırıp tek tek fiyat sormak bence.

0|0
    0|0
  • Yani soyle soylim resmine baktim fazla buyuk gelmedi gozuma ama sanirim biraz sarkik gibi sudyensiz hali sarkikmi duruyor ve acaba asil kafana taktigin bu olabilirmi?

0|0
    0|0
  • netten araştırıp bakabilirsin

0|0
    0|0
  • küçültün.

0|0
    0|0
  • Büyük meme iyidir. Bayılırım

1|0
    0|0
  • 34 yaşındasın süpersin of diyorum :D

0|1
    0|0
  • harika göğüslerin bence küçültme sadece dikleşmesi için bazı spor hareketleri var onları yap.. gerçi çok sarkık da değiller... eşin şanslı bence.. erkekleri mahrum etme onlardan...:)))

0|0
    0|0
  • Doktora git kanka

1|0
    1|0
  • resım acılmadı bende lanet olsun

0|0
    0|0
  • Rahatsizsan bu durumdan doktora git bence čok büyük değil giyinik olsa daha iyi bakardik

0|0
    0|0
  • baya iriymiş :)

0|0
    0|0
  • ne yalan söyliyim annesin çocuğun var ve resim atıyosun... ben azdım şuan...

0|0
    0|0
  • yenge napıyorsun farkındamısın?

1|0
    0|0
  • mıllet buyutmek ıster sen kucultmekmı ıstıyon eşine bır sor baklım o dıyecek

0|0
    0|0
  • enişte ne diyo bu işe

0|0
    0|0
  • doğal olan şey bırak doğal kalsın sende dar yerine az bol giyin

0|0
    0|0
  • Doktor mantıklı olabilir ama başka farklı formüller de olduğunu duymuştm bununla ilgili

0|0
    0|0
  • Oooohaaa küçült ayi bogan gibi :))

0|0
    0|0
  • foto gerçekten seninse 2 yapıp bidaha çeksene?

0|0
    1|0
  • görüntü olarak kötü durmuyor bidahada böyle bişey yapma

0|0
    0|0
  • super bnce :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 9

• çocugun var , dışarda bakıyolar diye utanıyosun buraya gelmiş yüzlerce erkeğin önünde gögüslerini gösteriyosun. Bravo !

4|2
    0|2
  • Buraya sarkmış babanne göğüslerini koyuyorsun hemde utanıyorum diyorsun üstelik çocuğun var evlisin bir annenin böyle ulu orta yerde vücut sergilemesi yanlış

2|2
    0|1
  • Görüntüden ziyade sağlık kaliteni düşürmeye başladı ise tercih edebilirsin. yaptirdigin ameliyata göre fiyatı degisiyor

0|0
    0|0
  • sırt ağrın varsa küçülttür.

0|0
    0|0
  • Kalsin ya niye bukadar komplex yapiyorsunuz

0|0
    0|0
  • selam bende isterim ama nasıl

0|1
    1|0
  • abla emzir beni süt annem ol küçülür

1|0
    0|0
  • Gozukmuyor. Rahatsizsan kucult tabi

0|0
    0|0
  • konuşmaya utanıyosun ama buraya fotoğraf atıyosun tuhaf kadınsın ilahi..

2|0
    1|0
    • gizli olarak atıyorum ve kafam gözükmüyor farkındaysan?

• onun bizde farkındayız.. ama ne bileyim saçma yani gelip bunu buraya fotoğraf atmak yerine bir doktora gidip gösterip sorman daha mantıklı değil mi? insanlar özellikle erkekler yorum yapmaktan seni ciddiye alan olmayacaktır.. biz sadece ne olursa olsun bir bayana yakışmaycagını söylüyoruz..

Yükleniyor...