Cinsel psikolojimi şu şekilde yeniden tedavi etsem olur mu?

Eski kız arkadaşımla, beraber olmadan önce sağda solda hep küçük küçük ön sevişmelerimiz oldu. 1 ay kadar sürdü. Sonunda bir gün beraber ilişkiye girdik. Maalesef erken boşalma yaşadım. Şunu da belirteyim bu kızla ilişkiye girmeden önce 2 senedir hiç kimseyle beraber olmamıştım. Bu benim psikolojimi çok etkiledi ve o kızı da seviyordum beni dahada çok etkiledi. O günden sonra soğudum cinsellikten. Kendi güvenimi tazelemek için bir tane performans artırıcı hap alıp cinsel ilişkiye girsem nasıl olur? Öz güvenimi yenilemek için.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi de o kadar aradan sonra aşırı tahrik olmanla normal bu. Sonrakinde de olacağı anlamına gelmez.
    Örneğin geç boşlan eski sevgilim ayrılalım deyip son sevişmede erken boşalmıştı yani böyle durumlar normal.

0|0
    0|1
    • senin için ideal süre nedir?

• bu arada verdiğin güzel cevap için teşekkür ederim.

• Vala açıp dakika bakmıyorum yani süre veremem fakat erkeni veya geçi normal olana göre kıyaslamak mümkün.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç bir dopinge ihtiyacın yok... Eğer böyle bir sorunun genelde varsa doktora gitmelisin, eğer bir ya da bir kaç seferlik ise ki deneyerek göreceksin, kafaya takılacak bir şey değil.
    Bence ezbere takviye ilaç kullanma, bu şikayetin devam ederse doktora git ;)

0|0
    0|0
    • dediğim gibi onlar beraber olmadan önce çok uzun zamandır hiç kimseyle ilişkiye girmemiştim. ben bunu tek seferde yaşadım. bu yüzden beni etkiledi.

• Denemeye devam et, kendi doğal sürecinde düzelecektir, eğer düzelmezse de grip gibi bir rahatsızlık olarak düşün bunu, çekinme ve utanma, doktora git, gereken tedaviyi uygula ve problem bitsin ;)

Yükleniyor...