Surekli aklım fikrim sexte kendimi alamıyorum hiç daha once boyle bişey yasamadım ama surekli mast** yapıyorum artık bunu yapmak istemiyorum?

surekli aklım fikrim sexte kendimi alamıyorum hiç daha once boyle bişey yasamadım ama surekli mast** yapıyorum artık bunu yapmak istemiyorum nasıl normale donebilirim ya da bu niye bu hale geldi :((((((

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Evde çoğunlukla müsait oluyorsun demek ki bu yola baş vuruyorsun. Bilgisayar başında mı kendini tatmin ediyorsun? Durum böyleyse malzeme bol olduğu için tahrik oluyorsundur. Öncelikle bilgisayardan uzak kalmaya çalış, ondan sonra varsa oyuncaklarını sakla. En son da yalnız kaldığın zamanları farklı uğraşlarla geçirmeyi dene. O tadı aldığına göre zor olacak ama iraden kuvvetliyse üstesinden gelirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sürekli derken günde kaç kez mesela?

0|0
    0|0
  • normalsin zaten. hevesin geçer kurcaladıkça

0|0
    0|0
  • Partner bulman lazım kanks.

0|0
    0|0
  • Kendini fazla kaptırmışsın. Canın mastürbasyon istediğin de hemen kendine bir uğraş bul. Yemek yap, müzik dinle, film izle.

0|0
    0|0
  • Anlamadım; Yani soru içeriği biraz kısıtlanmış gibime geldi ! Yani mast'tan bıktın normal bir partner ile mi devam etmek istiyosun? :) Yoksa ben mi yanlış anlıyorum... ? :):)))

0|0
    0|0
  • valla ne yaparsan yap hafiflemez isteğin çünkü son haddine gelmişsin.

0|0
    0|0
  • iradene hakim olucaksın cok yaparsan daha cok yaparsın o yüzden herşeyin bir zamanı var tut kendini kitap oku dışarıda gez arkadaslarınla sosyal aktivitilere falan katıl unuttur kendine sonra alışırsın zaten bende senin gibiydim

0|0
    0|0
    • haklısın ilgimi başka seylere yonlendirmeliyim

• tesekkurler aslında bu durumdan cok rahatsızım bir tur bagımlılık ama iradeli biriyim ;)

• doğdurur üstesinden gelirsin işte dedim ya bende yaşamıştım kötü bişey

• havalar sıcak ondandır, bende gece sevişiyorum sabah mast yapıyorum, sorun yok, ama evlensen fena olmaz, yaşında gelmiş hani, ben bir avrat bulamadığım için evlenemiyorum

0|0
    0|0
  • Havalardan herhalde ;-)

0|0
    0|0
  • neden reelde denemiyosun?

0|0
    0|0
  • bir sevgili bul seviş derim

0|0
    0|0
  • ben haftada 2 ye indirdim... zor ya...

0|0
    0|0
  • Nemfomania ya yakalanmış olabilirisn. Psikolojik yardım alman doğru olur. Herşeyin fazlası zarar.

0|0
    0|0
  • Kendine farklı meşgaleler bul. Kafanı naşka şeylere yor.

0|0
    0|0
  • bana gel mast yapma

0|0
    0|0
  • bendede var günlük ortalama dört yediye bile çıkabiliyor bazen

0|0
    0|0
  • Cik disari hava güzel al bir kitap otur parka sahile kitap oku yalniz kalmamaya calis :)

0|0
    0|0
  • Evlenmen lazimmm... benimde evlenmem lazimm:))

0|0
    0|0
  • Yanlız kalmamaya calis

0|0
    0|0
  • sanal denemeye ne dersin...

0|0
    0|0
  • Yaşamamak kısmı hariç aynı ben

0|0
    0|0
  • tuzu şekeri kes canın istemez

0|0
    0|0
  • Aynı ben evlensemde kurtulsam diyorum :)

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Nerde bu kızlar? Biz niye göremiyoruz :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapıyonda çok fazlamı yapıyon.. kendine bir uğraş edin.. boş kalma.. uzun yürüyüşler yap, arkadaşlarınla gez, evde kitap oku, elbeceri işlerle uğraş.. birde dua oku aklına fazla gelmez..

0|0
    0|0
  • demekki alışmışsın

0|1
    0|0
  • Geçmişolsun donemezsin artik :( bende aynisi

1|1
    0|0
Yükleniyor...