Vajina girişimde şişlik var yanma var yürürken bile acıyor ne yapacağım yardım edin?

Arkadaşlar 2 hafta önce vajinamda kızarıklık ve kaşıntı olmuştu 4 5 gün sürdü sonra kendi kendine gitti mantar sandım ama öyle yeşil kokulu bir akıntı falan da yoktu neyse 3 haftadır ayrıydık bugün benimkiyle cinsel ilişkiye girdik ön sevişme yapmadık pek ondan mı bilmem ama yaparken acıdı biraz sonra bitti elimle dokundum vajina girişinin iki tarafındada bir şişlik uyuşukluk var acıyor dokundukça sol taraf biraz daha şiş benimkine bir bak dedim bişey mi ver baktı yook dedi belki anlamamıştır bilmiyorum sonra lavaboya gittim idrarımı yaparken acaip yandı ne yapcam bilmiyorumsizde de böyle oldumu ya da bir tanıdığınızdfa? bu netyden kaynaklı ne oldu önerebileceğiniz krem ilaç bişey var mı? yardım edin lütfennn :(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hastalık kapmışsın korunmadan mı yaptırdın kendini? sen yokken hayat kadınlarına gitti belki siz dargınken adam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eczanelerde krem satılıyor kanks. Benim kız arkadaşımdada oldu 16 yaşındayken bile oldu sıkıntı yapma kanks.

0|0
    0|0
  • enfeksıyon kapmıs olabılır doktora gıt acılen

0|0
    0|0
  • doktora görünmeyi dene vajina kisti olabilir...

0|0
    0|0
  • tabi kayganlaştırıcı flanda sürmediniz yaparken ve biraz uzunmu sürdü ilişki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...