Cinsellik denildiğinde aklınıza ilk ne geliyor?

Yani birisi sizinle cinsellik hakkında konuşmak isterse, eğer karşı cins ise "kesin beraber olmak istiyor", hem cinsiniz ise "sapık, benimle bile bunları konuşuyor" vs. ne düşünürsünüz? Yoksa sadece partnerinizle mi konuşmayı tercih edersiniz? Partnerinizle yaşadıklarınızı yakın arkadaşlarınıza anlatır mısınız?

Güncellemeler:
Amacınız ne sizin gizli kullanıcılar? Onlar kendilerini biliyor :) Korkuyor musunuz da "gizliden" bu tarz şeyler yazıyorsunuz? Ne yazdığınızı da biliyorsunuz.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Biz erkekler hr dakka ağzımzda olduumazdan öyle şey dşünmüoz :d

Ama bi bayanla konuşurken kesnlikle bu konulara grmeyz ama bilki girersek istiyoruz..

1|0
    0|0
    • Evet ama, neden açıkça söylemeyip de deli edersiniz ki insanı? :) Belki o bayan için cinsel konuları herkesle konuşmak çok normal ve pek özel değil...Müneccim değil ki anlasın. :) Şahsen bana yapılırsa saygısızlık olarak görürüm; çünkü partnerimin olup olmadığını sormadan, icraata geçilmesi saygısızlıktır.Bir de biliyorum; ret edildiklerinde "aseksüel" yorumu yapar bu erkekler. :)

• Vücut dilini kullananlar daha bir usta tabi :) Orası ayrı konu :)

• Evt :D o zmn iş btio zaten :D bnde öyle olanlara hastaym..

Erkekler Ne Diyor 9

• Rahat olsun,konuşsun ne var ki bunda?

1|0
    0|0
  • her cinsellik konuştugum kız ile yapsaydım şimdiye 20 kilo vermiştim..

1|1
    0|0
  • şimdi bi kızın bi erkekle cınsellık konusması bıraz abes bana gore yanı bu konular bi kız efendı hayalı olmalı bu konular zaten cekınmelı ınsan konussa bıle

hemcınse gelınce ben bı erkekle hayatta cınsellık konusmam

sevdiğim kızla yasananlarda benle kalır mezara gider özelimdir

2|0
    0|0
    • İki kişi arasında yaşananların özel kalması gerektiği düşüncene katılıyorum.Fakat bir kızın "efendi" olup olmadığı cinsellik konuşup konuşmadığıyla doğru orantılı değildir bence.Çekinilecek bir şey yok bence.Bu zaten doğamızda olan bir şey.Bu konuları konuşmaktan çekinenler(kız ya da erkek) cinsel hayatlarında sorun yaşarlar.Çünkü bu kendilerine güvenmediklerini gösterir.Konuşmamalarının tek bir olumlu yanı var; o da yalan yanlış bilgiler öğrenmemeleri.(Araştırmacı bir insan bunun üstesinden glr

• katılıorum bı bayan o kdar raht konusmamlı cnsellk uzerıne bıraz cekınmelı

• sabah ın cinsellik eki geliyor küçükken reklamı yapılırken çok merak ederdim :D

1|0
    1|0
  • cem yılmazın maymun kaçamağı.. arogtan...

0|0
    1|0
  • Konuşmak var konuşmak var.Bilgi almak ister gibi konuşmak var , bir yandan bi tarafıyla oynayıp , tahrik olmak için konuşmak isteyen var.

1|0
    0|0
  • ben herkesle konuşurum yeterki ciddi ve istekli olsun

0|0
    0|0
  • I can just think of you

0|0
    1|0
    • I'm really serious bb

• cinsellik herkes ile konuşulabilir, ancak her konuşan ile yapılacak diye birşey yoktur..

2|1
    1|0
    • partnerinle bir yere gittiğinde kızlarla konuşuyor diye fazla abartmamak lazım, sonuçta partnerinin amacının ne olduğunu bilmen gerekir

Kızlar Ne Diyor 2

• halbuki cinsellikte bir bilim dalı

1|0
    0|0
  • eskiden birleşmek,çiftleşmek gelirdi bu siteye üye olduktan sonra boylar ölçüler bekaret hamilelik kürtaj aklıma bunlar gelir oldu.

1|0
    0|0
    • Birleşmenin açılımı da bunlar zaten :D

• soran gizli olmaktan çıkabilirim ama boy kompleksli insanların rahatsız etmesinden korkuyorum :D

• Mesaj at o zaman, anlayayım :D

Yükleniyor...