Sizce boşanmış bayanlar sonra hayatlarına giren sevgilileriyle daha mı rahat ilişkiye girerler?

sizce boşanmış bayanlar sonra hayatlarına giren sevgilileriyle dahamı rahat ilişkiye girerler? Nasıl olsa bekaret yok artık dahamı rahat olurlar

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bekar veya ayrılmış farketmez. bence insanın kişiliğiyle ve ahlakı değerleriyle alakalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aksine bence bi zarın olmaması rahatlık kazandırmaz aslında aksine daha tereddüt eder insan cünkü bir baskasının fark etmeyecek olması kendinin de fark etmeyeceği anlamına gelmez 50 kisiyle beraber olup heer önüne cıkan adama 5 diyebilir ama 50 olduğunu kendi biliyor olucak

bi kere bosanmıs olduğu icin gözler ona karsı daha tutumsar baktığından aksine attığı her adımı daha sağlıklı kararlarla atmaya calısır

0|0
    0|0
  • böyle düşünen erkeler yüzünden dul kadınların çocuklarıyla olan zor yaşamları iyice zorlaşıyor.vajina manyakları sizi

3|1
    0|0
  • hayal dünyası geniş olanlardanmısınız.

0|0
    0|0
  • bazılarının kanında var kaşrklk bence mesela benm tanıdığım bi dul var kocasını aldatmış ayrılmışlar ve şimdi bekar erkeklerle ilişkiye giriyo bütün dullar öyle olmasada bazıları artık zar falan yok istedimle ilişkiye gireblrm diye düşünğyolar tabi günah oldunu düşünmüyolar

0|0
    0|0
    • kocası için zor durum olmuştur bende evlendim boşandım ama aldatılmamışımdır herhalde

• heralde onu bılemem :) neden boşandın

• Sacmalama benim annem ve babamda ayrilar.annem hiç kimseyle görusmedi bile kaldiki iliskiye giricek ! Çok önyargili olmayin bu iliski durumu ile ilgili değil kişilikle ilgilidir

0|0
    0|0
    • ben sevgilisi oolsaydı dedim yalnız ii oku sorumu

• boşanmış olan kadının namus kavramı yok mu? Bence boşanmış kadın ortada nikahsız istediği haltı yiyenlerden yüzbin kat daha namusludur

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dul ya da boşanmış bir kadın toplumda neden bu kadar karalanıyor. Dul kaldı ya da boşandı diye namussuz mu oldu kardeş.

1|0
    0|0
  • Bunu bir jigolo mu soruyor ?

0|0
    0|1
  • Bastım eksini olmamış

0|0
    0|1
  • evet. çünkü zar yok bişi yok.

0|0
    0|0
  • ya Kardeşim o insanın iradesine kalmış bir şey. Akşam akşam Abdest bozmak için sorular sormayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...