Lezbiyen birisi nasıl anlaşılır? hiç şahit oldunuz mu?

kızların yüzde kaçı lezbiyen dir? erkeklerden nefret mi ederler?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• lisede vardı iki kız el ele dolaşırdı biri erkek gibi giyinrdi diğeri normal kız gibi

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben bi lezbiyenim.doğuştan beri kızlara ilgi duydum.erkeklerle yakınlaşmak istemedim hiç onlara aşık olmadım.hep kadınlara aşık oldum hatta sevgilim var.evet erkekleri itici buluyoruz .insan olanları severiz ama en fazla kardeş gibi.fiziksel anlamda.aynı bi erkek bi erkekten hoşlanmadığunda ne hissediyosa öyle.her kız lezbiyen değil.kolay anlaşılmazlar istemezlerse.lezbiyen birini seviyosanız hiç uğraşmayın size hiç bir zaman bakmıycaktır.

3|1
    0|0
  • hiç lezbiyen olan birini tanımadım tanıdıysam da lezbiyen olup olmadığını bilmiyorum ama ne var ki bu devirde herkesten korkacaksın:O

0|2
    0|0
  • Hiç lezbiyen tanıdığım olmadı ama erkeklerden nefret ettiklerini ya da erkek gibi giyindiklerini düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • 2 tane tanıdğım oldu evlerden ırak yani :D

0|1
    1|0
  • tanidigim varlar..erkek gibi giyinenden belli oluyor ama normal giyim tarzi olanda belli olmuyor fark ettirmiyordu taaki ben lezbiyenim diyene kadar..cok kizlar var lezbiyen..arkadaslarinin beklemedigi bir tepki verecegi korkusundan bunu bazen belli etmezler..erkeklerdende nefret etmezler :)

0|1
    0|0
  • bu sitede gördüm bikaç tane inandırıcı gelmedi

0|1
    0|0
  • Lezbiyenler erkeklerden nefret etmez ne alaka :D sadece kızlara ilgi duyarlar onlarla olmak isterler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benım tanıdığım bir kız vardı anlaymazsın söylemediği sürece sonuçda cinsel tercihi i dışa vurmadan çinde yaşayabilir...

0|0
    0|0
  • Kardeşim Lezler Erkekleri hiç gibi görürler nefret etmezler ama sadece hiç miş gibi görürler işte nasıl birşeyse oda :P

0|1
    0|0
Yükleniyor...