+1 Vercem. Mastürbasyon alışkanlığından nasıl kurtulunur?

Evet bu pis aliskanligi nasil birakabilirim? Onceden p*rno aliskanligida vardi kurtuldum neyseki. Buna mani olamiyorum. Ciddi cevaplar verin bos konusacaklar birsey yazmasin.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• gir bir konfeksiyona çalış bakalım yorgunluktan o işi düşünebilecek misin :)

0|2
    0|0
    • Oyle bir is lazim dogru soyluyorsun zaten bosta kalmaktan oluyor noluyorsa

Kızlar Ne Diyor 1

• neden pis? kaç günde bir yapıyorsun. günde bir kere yapıyorsan gayet normal ve sağlıklı. bence kurtulmana gerek yok. he eğer düzenli bir ilişkin varsa ve seviştiğiniz günlerde de yapılıyorsa yapmamaya çalışabilirsin. onun dışında niye kurtulasın?

0|1
    0|0
    • Pis çünkü en başta günah. Sonra insanın fıtratına uygun birşey değil. Sonra ruhu daraltan birşey. Kalori kaybı iştahsızlık ilerideyse iktidarsizliga sebep. Hergun yapsamolmustum zaten o kadar degil 3-4 gunde bir yapiyorum.

• evet tabi

• Hmmm bilmiyorum o zaman ama erkeklerde herturlu zararli

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende biraktm aga valla yapmicam de o kdr mesela kendini tutmak cok ckk istek geldiginde sonrasinda kalkip dus alman gerektiginu falan dusun :D bide usengecsen dayan yapmicam de uzun zaman yapma sonra haftada bir flan dahada azalt ben rahatm hic yapma diyemem ama minimize er

0|1
    0|0
    • Saol aga tavsiye icin deneyecem. cok yapmiyorum ama yinrde istrmiyorum

• Saol kardesim Allah dusurmesin bir daha

• Kardeşim onun zevkini tadını bir kere baktıysan geri bırakamasın hem niye pis bu bir ihtiyaç birader

0|1
    0|0
    • Ihtiyactan fazlasi zarar ama

• Eyvallah kardeşim ve zevk için yapma bunu haram oluyor

• Eyw kardesim aynen dedigin gibi zevk icin yapmamaya calisacagim tek sorunum o zaten cok yaomiyorum yapincada zevkine vara vara yapiyorum ama bitecek oda

• Şekeri tuzu kes canın istemez

0|1
    0|0
Yükleniyor...