Korunma yöntemleri...Bayan arkadaşlara özellikle..

Arkadaşlar özelliklede baynlar biz her ne kadar korunsak ta siz korunma yöntemlerini daha iyi biliyorsunuz, sorum şu ilk postada dışarıya boşalan partneriniz 2. yi isterken prezervatif takmadan yaptı ve yinede dışarıya boşaldı ancak zevksıvısındada spermlern olduğu gerçeği ile hiç hamile kaldınız mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif: neslimizin kristal ayakkabısı... Onu takıp bir yabancıyla karşılaşıyorsun. Bütün gece dans edip sonra atıyorsun...

0|0
    0|0
    • peşinden 2. yi yapıosn ama takmadan, dısa boşalıosn hamile kalma ıhtımalı nedır?

• Sktr et adamım:...! Boka batmaya devam...

• benim ıcın sorun degılde oburunun korkusuyla bnde baba olcam dıe 3.5 atmaya başladım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|1
    0|1
    • onun aslı bu çakalım link al da öğren

• dogru agır gelrsın buyuksun abi. çenenin kuvvetine hayret abi bukemedıgım elı operm ben abi. ama yeter yazma artık rahatsız oluyorum abi. işi gücü bıraktrtma bana abi. egon tatmin olsn yeterki abi

• abi mındar dııl o murdar. eywallah sennde yolun acık olsn

• türkçe çevirmen çağırın ben çeviremedim bu cümleyi, nasıl bir cümle kardeş bu, türkçesini yaz :)

0|1
    0|0
    • diorum ki 2. yı yaparken hamıle kalırmı bı kadın dısarıda bosalsak yanı zevk sıvısı ıle

• 0|0
    0|1
Yükleniyor...