Anal ilişkinin zararları neler ?

Sevgilimse oral yapıyoruz ama cinsel ilişki istiyoruz aşırı derecede bakire oldugu için anal düşünüyoruz.hiçbir bilgim yok yardımcı olurmusnuz ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ben 4 yıl önce sadece 3 defa analdan ilişkiye girdim .. şu ana kadar bi zararını görmedim. ama bir daha öylesi bi ilişkim olmadı. ama devamlı yaplılırsa zararı çok.

0|0
    0|0
  • Ya ben anal yaptim, bi zararini gormedim ama buyuk tuvaletim gelince hemen tuvalete gitmem gerekiyor.. ben anal sex cok seviyorum ama bagirsak kanseri falan yazmislar burda, simdi bi durdum yani..

0|2
    1|0
  • zamanla altına sıçar ne olacak

0|1
    0|0
  • Sağlığa zararlı bir şey olmasaydı dinimizce haram sayılmazdı yasaklanmazdı islama uyun çok istiyorsanız evlenin helalinden halledin doğal helal temiz bir şekilde

0|0
    0|0
  • ilerde kakasını tutamicak ve bağırsak kanseri olabilir sende orası pis olduğu için mikrop kapabilirsin lağım orası lağım çok istiyosanız evlenin gitsin

0|0
    0|0
    • b** b** kaka o kaka cısssss, kasların hareketnı bozcan ılerde karınla aıle dostlarnz arsnda otrrken zart zurt kacrtıcan kıza. yuruyusu bozulcak , psıkolojıketkıneıcek, senın alacgn mıkroplar yumrtalk kıst ı yapıcak kısır olcan daha sayımı?

• evet oral seksle de ağız ve gırtlak kanseri olabilirsin

• kirinden ziyade, bence anüsde de bakirelik var, bir kaç kere anal yapınca kasları ölüyor ve ileride güçlük çekersin umarım anlatabilmişimdir

Erkekler Ne Diyor 7

• bakiremi !

anal yap oral yap sonra bakire yok öyle yağma

bide evlenipde düzdün bi ilşki yasasanız anlamıyorum ki derdiniz ne nasıl zevkleriniz var anal oral

4|0
    0|0
  • Anal yapmak kadınların bağırsaklarını şişirirmiş ilerde idrar tutamamazlığı olurmuş öyle duydum. hem daha çeşit çeşit bağırsakları bozuyomuş yapmayın

0|0
    0|0
  • Bence ANALdan sonra büyük bir pişmanlık duyacaksın ...

0|0
    0|0
  • evlenin la evlenin bi an önce

0|0
    0|0
  • bagırsaklarını temizlettirin öyle ilişkiye girin ama bana kalırsa yapmayın :D

0|0
    0|0
  • ulan dunyada ne tip mahlukatlar var ya

0|0
    0|0
  • gönül rahatlığıyla vajinasına girebilirsin.artık bakire bir kız değil o :) senden ayrılıp başka bir çocukla sevgili olursa sakın bakire olduğunu sanmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...