Sadece bilgilenmek amaciyla soruyorum :)?

burada herkes soruyor ama adam akilli cevap veren yok gordugum kadariyla. Simdi bilgililer duzgunce cevap versin elbiseye damlayan/sicrayan veya ele bulasan spermden zarar gelir mi? Umarim ihtiyaci olanlar bilgilenirler :)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır hiç bir zararı yoktur. Ben orgazm olurken tişörtüme felan sıçrıyor bir sıkıntısını görmedim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ne tür bir zarardan bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • saksıya boşaldım nasıl oldu bilmiyorum ama birşey filizlenmiş neyse kuruttum sardım çarşafı içtim kubar kadar olmasada kafa yapmıştı... bunu liseden buyana idolüm shorty meeks reyizden öğrenmiştim..

0|1
    1|0
  • sperm canlı bir varlıktır.. kanaldan çıktıktan sonra ilk 20 dakika canlıdır.. sadece elbiseye gelmişse bir sıkıntı olmaz :) rahat ol

0|0
    0|0
  • Eğer spermi nereye göndereceğini bilmeyen bir erkek varsa karşında işte en tehlikelisi odur ondan zarar gelir :D

0|0
    0|0
  • hayır gelmez..

0|0
    0|0
  • Elbiseye geldiyse ol az hamile olmak bu kadar kolay degl ölür spermler

0|0
    0|0
  • zarar derken hamile kalmazsın ama elbisen lekelenır iz kalır baskada bişey olmaz. bide dini acıdan abdest alamazsın namaz kılamazsın..

0|0
    0|0
  • Tuz ruhu değil bu

0|0
    0|0
  • evet sperm yarım saat hareketli ve canlıdır

0|0
    0|0
  • neredn nasıl bulaştı :)

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından birşey olmaz diye düşünüyorum ama dinen namaz kılamazsın :)

0|0
    0|0
  • sperm baya uzun süre yaşar ama iç çamaşırına gelmediği sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım eger vajınana gırmedıgınden emınsen sorun olmaz. Yanı ıc camasırında ıslaklık hısetmedıysen korkma

0|0
    0|0
    • Benlik bir durum yok canım merak etme :)

Yükleniyor...