Dış gebelik olabilir mi?

Arkadaşlar surtunme ile birseyler yaşıyoruz erkek arkadaşımla. En son oraya ittirdi ama bosalma olmadi olsa soylerdi. Bundan 11 12 gun sonra regl oldum. Ama bu aralar kilo aldim ama yiyorum o zamanda kilo vardi yani. Sizce dis gebelik olabilir mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhabalar...

Herhangi bir korunma yöntemi kullanılmadığı taktirde (hem bayan hem de erkek için geçerli) cinsel birleşme yaşanmasında hamilelik ihtimali her zaman vardır. Çünkü erkeğin bir boşalmasında milyonlarca sperm hücresi vardır. Yumurtayı dölleyen ise sadece bir sperm hücresidir. küçük bir damla sperm içeri bulaşmış olsa dahi korunma yöntemi olmadığında hamilelik oluşabilir. Bundan sonraki birlikteliklerinizde korunma yöntemleri kullanmazsanız normal bir hamilelik süreci yaşayabilirsiniz. Hamilelik konusunda şüpheleriniz varsa kan testi ya da ultrasonda kontrol ettirebilirsiniz.

iyi geceler...

0|0
    0|0
    • Peki sizce su an anlattiklarima gore bir durum var mi

• Testlerde dahi bir yanılma payı vardır. Anlattıklarınıza göre benim kanatim hamile olmadığınız yönünde. Sizin için çok önemli bir konuysa ve kendinizi çok kötü hissediyorsanız test yaptırabilirsiniz.

iyi geceler.

• Tamam cok tesekkurler :)

• o dış gebelik dediğin olay bayanların tüp dışında kalan sperm ile oluşur kısaca söyle diyeyim senin ki psıkolojik bir durum... dış gebelik geçirebilmen için cinsel ilişkiye girmen ve tüplerinin dolu olması gerekir. Bü yüzden catlayan yumurtan var ise spermi içine alır ve dış gebelik meydana gelir... Çözümü ise endoskopik ufak bir operasyondur... sürtünme ile normal şartlarda bile gebe kalman sadece spermin vulva duvarları içine doğru akması ile olur

0|0
    0|0
  • Ahah literatüre girersinz sürtünmeyle dış gebelik becerirseniz ben söyliyim. :D

0|0
    0|0
  • girdi mi içine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dış gebelik öyle düşündüğün gibi bir şey değil ama akşam akşam baya güldüm sayende! olursa normal gebelik olur. zaten regl olmuşsun, sorun yok :)

1|0
    0|0
    • Ya pek bilmiyorum kusura bakmayın :) guldurduysem ne mutlu bana

• hiç canını sıkma. regl olmuşsun. ama yine de uyarayim, sürtünmeyle olsa bile birlikte olurken oraya boşalmamaya dikkat edin

• Tamam teşekkür ederim :)

Yükleniyor...