Mastürbasyon la ilgili bir şey sormak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar Mastürbasyon yararlı diyorlar. Ama zararı ise erken boşalma. Benim kafam karıştı madem bu zararı varsa neden yapılıyor? ya da dikkatli düzenli mi yapılmalı? ya da erken boşalmayı engelleyecek yol varmı? Kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyin fazlası zarar. Mastürbasyonunda öyle. Fazla mastürbasyon erken boşalmaya yol açmaz.
    Fazla mastürbasyon ileride partnerini terk etmene yol açabilir. Çok mastürbasyon bağımlısı var, vajinayı terk ediyorlar mast. için. Psikolojik olarak dikkat eksikliği, halsizlik, dalgınlık fiziksel olarakta baldırlarda yorgunluk genel baş ağrısı gibi durumlar gözükebilir. Ancak dediğim gibi mastürbasyonun erken boşalmada bir etkisi yok , erken boşalma farklı bir olay. Aynı şekilde kemik erimesi görülür vs. gibi inanışlarda hurafeden ibarettir.

0|0
    0|0
    • Aydınlattığınız için teşekkür ederim. Ben mesela bazen kafama göre 1 hafta da aynı gün içinde 1 ya da 2 kez yaparım. ya da 1 hafta içinde 1 defa veyahut 2 haftada 1 kere yaparım. İyimi peki böyle olması?

• O zaman evlen bir an önce. p

• Durun hele daha çok gencim yaşım 18 :P

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazlasi erken boşalmaya iktidarszliga sebep olur düzenli yapilacak haftada uc-dort

0|0
    0|0
    • Ben haftada 1 ya da 2 yapıyorum çok yapamıyorum ya

• BN fazla olarak dedim zaten. ozmn seninkinin bir zarari olmaz

Erkekler Ne Diyor 4

• bı gude 3 defa yaparsan zarar ya da o cıvar ıste fazla yanı haftada 3 ıdealdır bosaltma ıhtyac vardır

0|0
    0|0
  • Neden mi yapiliyor bu nasi soru dostum:)))

0|0
    0|0
    • Dostum yanlış anladın bir çok yerde okudum fazla mastürbasyon erken boşalmaya yol açıyor dediler benimde kafam karıştı böyle birşey varsa neden sürekli öneriyorlar diye

• Hii anladim simdi oldu:) erken bosalmaya niye neden olsun ki erken bosalma daha cok pskolojk ve penisindeki kaslari calistirmanla alakali boyle bir sorunun varsa cisini yaparken bianda nasi kesiyosun geri cekerek o hareketi yap bol bol ve mast yaparken tam zevk alicakken tut kendni bosalma uzatabldgn kdr uzat

• Çiş olayı mantıklı geldi haklısınız :) Sonunda dediğniz öneriyi yapıyrum yeni yeni yapmaya başladım. Sürekli erken boşalmayla ilgili şeyler okuyunca mast etkili deyince birde açıkcası çekindim biraz

• ben 30dk dan önce boşalmıyorum böylelikle engelleniyor

0|0
    0|0
    • ben o kadar uzun tutamıyorum ya en fazla 15 20 dk

• Masturbasyon zararlı değilmiş. Doktor Cem Keçe sadece bu konuda fazla baskı olduğu için, yok boyun kısalır, yok hastalanırsın vs vs.. çocuklar hemen işi göreyim diye 2 dakikada boşalıyorlar. Bu da erken boşalmayı tetikliyor diyor.. Yoksa sorun yokmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...