Kızlar sizce alınmalı o bölgedeki kıllar?

Anüs bölgesi kılları alınmalı ben şuana kadar daha hiç almadım zaten cinsel ilişki sırasında orası görünen ya da dokunulan bir bölge olduğunu düşünmüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz kızlar?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kıl dönmesi olabilir al bir zahmet.

0|0
    0|0
    • Sadece kıl dönmesi olayı için mi alın diyorsunuz

• Himm anladım cok sagolun sabırla bütün sorularıma cevap verdiniz gercekten cok tsk

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Alınmalı bence itici gelirdi bana kıllı yani ben nasil aliorsam o da orasini alsin yani bir zahmet :)

0|0
    0|0
  • hehhehehee tabiiki de alcan ya dokunmak isterse orana napçan

0|0
    0|0
    • Yok ya popoyu anca eller anüsü ellicek değil ya

• ii de erkeklerin erojen bölgelerinde biridir ve bunu bilen birisi çıkarsa karşındaki. seni mutlu etmek isteyen bir insana saygını kıllı anüsünle mi göstereceksin?

• Haklısında cinsellikte orası nekadar kullanılıyor testis normal mesela ama orası farklı geliyor

• ben yoluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben almiyorum bir kere aldim.. ama alincada osururken acaip ses yapiyoo:)))

0|2
    0|0
  • Bende lazer epilasyon yaptıracam tüm vucuda ama utanıyorum adama domalcam falan

0|0
    0|0
    • Aynen ya ben yaptıramam sahsen baska yollar denemek lazım

• İstanbullumusun

• Yok hocam mersindeyim

• Olm manyak mısınız l*n siz? Asıl orası ellenir cinsel ilişkide, valla ben o bölgeme çok dikkat ederim alırım da tertemiz yaparım. Tavsiyem almanız çünkü kıl dönmesi gibi tuhaf hastalıkları da yaşayabilirsiniz, hem de temiz olur yani hocam.

0|0
    0|0
    • Gercekten cok titiz biriyim ama şuana kadar hiçbir sorun yasamadım korkum alırsam artması

• Tekrardan rica ederim hocam :D

• :))

Yükleniyor...