Jiletle genital temizlik?

genital bölgemi jiletle temizledim olay aninda kesik olsa kanamam olurdu fakat olmadi zaten cok sakin yavasca sûrdûm fakat kilodumda sonradan üc damla igne ucu kadar kan lekesi gördüm farketmden kesik olmus olblr mi bakire oldugumdan bu tür seyleri kafaya takiyorum basına gelen var mi

1|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlarda genital bölge kişiye göre değişkenlik gösteren bir hassasiyet gösterebilmektedir. sırası ile;

1- asla jilet yapmayın kıllar kalınlaşacak sertleşecek ve çoğalacaktır ayrına küçük kesinler oluşup yüzeysel geçici kanamalar oluşabilir

2- asla tüy dökücü kullanmayın
    tüy dökücüler kimyasal bileşen içerirler makat ve vajina duyarlı ve hassas bölgelerdir tahriş ya da enfeksiyon riski bulunmaktadır

3- makas söz konusu bölgede dikkatli kullanılmalıdır genellikle tavsiye edilmez istemsiz bir refleks sonucu ciddi hasarlara ve kızlık zarının zedelenmesine yol açabilir

4- epilatör kullanmayın yersiz bir acıya sebebiyet vereceği gibi kılların yoğunlaşarak kısa sürede yeniden çıkmasına neden olur

5- ağda yapmayın zira ağda bikini bölgenizi siyahlaştıracağı için itici bir görüntü oluşturacaktır ayrıca şekerli yapısından ötürü kıl köklerini besleyici niteliğe sahiptir

6- sir ağda yöntemini kullanabilirsiniz bu yöntemle etkili bir temizliğin ardından yaklaşık 3 ila 4 hafta rahat bir süreç sizi bekliyor olacak ancak genital bölgeniz sire duyarlı olabilir bunu test etmek için vajinaınızın dış kısmına yani kasık ile dıış dudaklar arasına küçük bir bölüme uygulayıp oradaki bir kısım kılı temizleyin ve yarım saat bekleyin kaşıntı ve yanma yapmaz ise bu yarım saatin sonunda uygulayabilirsiniz.

7- lazer epilasyon ciddi maliyetleri olmakla birlikte tahmini 3 seansta kesin çözüm yöntemidir, fakat dinen bir bayanın genital bölgesini bayan dahi olsa eşinden başkasının görmesi caiz değil haramdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kesikten olabilir.

0|0
    0|0
  • jilet önermiyorum kesinlikle sonra kazık kökü gibi olurlar... ağda yapmanı tavsiye ediyorum.. yapamıyorsan güzellik merkezlerinde yaparlar.

0|0
    0|0
  • Jiletleme beybi ya

0|1
    0|0
  • sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Benim basima geldi ama neyseki erkegim kanka

0|1
    0|0
  • Benki sivilce kestin ne olcakki, bizdeki kanamarı gör:):) kızlık bozuldumu diyosan , jilet sapını içine sokmazsan bozulmazz

0|0
    0|0
  • Jilet kesmis panpa korkma

0|0
    0|0
  • kesmişsin kanka alt taraftan haberin yok senin

0|0
    0|0
  • çok hafifi kesikler olmuştur ilk anda farketmezsin

0|0
    0|0
  • hayır kıl kökleri patladı merak etme

0|0
    0|0
  • kesiktir o çok takılma.

0|0
    0|0
  • jiley kesiği..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• jilet kesiği tabi... jiletle temizledikten sonra kızlık zarına ne olacak çok farklı bir yerde o

0|0
    0|0
  • jiletle alma ya sir agda kullan. ama bakireligine bisey olmmistir jilet kesigidir o.

0|0
    0|0
  • merak etme canım bakiresin hala,,, inanmiyorum sizin gibilere ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...