Gebe olsam çıkar mıydı?

Herkese merhaba. Ben 26 haziranda sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Dün sağ kasığımdaki ağrı ve bezelye büyüklüğünde beze şikayetiyle ultrasona girdim. Lenf bezi nedeniyle olduğu söylendi. Ama gebelik şüphem olduğunu belirtmedim. Doktor kist olup olmadığına da baktı. Temiz olduğunu söyledi. Gebelik için değil ama genel bir kan testi istedi ve sadece tsh yüksek guatr olabileceğini söyledi. Size sorum gebelik olsaydı bu muayenelerde ve ultrasonda görülürdü değil mi?

0|1
46

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• gebelik olsaydı kan testinde çıkardı... çünkü bthc ye bakılıyor ve orada çıkıyor sen rahat ol kızım...

0|0
    0|0
    • ona bakılmadı

• sen rahat ol :) bir halt çıkmaz haziran nere şimdiki ay nere :) ultrason ile kiste baktıysa görünürdü görünmediğine göre sorun yok :) % 100 garanti sana :)

• Kan testinde çıkardı korkma.

0|0
    0|0
  • 27 haz dogum gunum :D :D

0|0
    0|0
  • ayvayı yemişin kızım sen, fazla merakın sonu bu işte oğlan keklemiş seni meniyi yakın bırakmış akmış içine

0|0
    0|0
  • bakiremisin peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• allahın işi o kalabilirsinde kalmayabilirsinde. olsaydı görülürdü ama

0|0
    0|0
  • allahim sana geliyorum, hayatim cikardi merak etme hamile degilsin, ya surtunme diyorsun birde canım ya offf

0|0
    0|0
  • hamile değilsin küçüğüm spermler insan vucudunun dışındaki ısıda hemen ölürler... :) rahat ol

0|0
    0|0
  • Tam birleşme olması lazım gebelik için :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...