Kızlık zarı patlarken

arkadşlar hep bu patlatma kelımesi geçiyor buolayla ilgili PAT diye bi ses mi geliyor neden patlatma derler?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• Birinizde düzgün cevap vermemişsiniz. Ses çıkmaz. İyi bir ön sevişmeden sonra penis kızlık zarına baskı yaptığında bayan acı da hissetmez. İnce bir ağ tabakası düşün.İleriye doğru bir haraketinde yırtılıyor. Balon gibi bir şey değil yani patlamaz.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• pat ne kelime ramazan davulu gibi tövbe yarabbim:))

0|2
    1|0
  • maytap geçiyor:-) füze patlaması oluyor zardan önce :-D

1|1
    0|0
    • sen maytap de ben başka bişi

• He bomba gibi patlıyor :D

0|2
    1|0
    • aman dikkatli olmk lazım gerdek gecsi desene siper alsam da baska bişyle patlatsam mesela fünye olmaz mı?

• yasayınca gorecegz artık patmı dıyor bom dıyor bellı olur

• SUSTURUCU TAKMAYI IHMAL ETME

• Göktaşı düşer gibi bi ses geliyo ortalık toz duman herkes ne olduğunu anlamaya çalışıyor aşağılara bakıyolar ufaktan bi telaş ama kaygılar yersiz, kızlık zarı patlaması. Tövbe tövbe :)

0|3
    1|0
    • aamann yatak eski oldgndan mı toz duman çıkıyor yoksa normal mi bu?

• bana biraz mantık drsi versene saatin kaç paraysa öderim

• ne o kestin çeneni? gık diyemez oldun

• tabi canım ramazanda seks oyüzden yasak kimse top patladı sanıp iftar acmasın diye

3|5
    0|0
    • Cevaplayan

2 dakika önce

kaldır da görelim hadi :)

bunu sen yazdın heves ortada güzelim

• gizli kutucugnu kaldrrsam görürsün sen

ah gizli ah kendi dediğinin farkında değilsin in bak bakalm asağı

• bak şimdi nasıl bişey biliyomusunn big bang gibi böyle olağan dışı bi olay o ateşle nasıl bi kıvılcım nasıl bi patlama o yüzden ilk ilşkide genelde susturucu takarlar öğren bunları

1|1
    0|0
    • hiiii amaninnn abowwww

• ya sen bu yorumu yaparken benim bunu bilmediğimi mi düşünerek yazdın? sen çok safsın seni keklemişler saf olduğundan :)

• bunu bildiğini tabikide biliyorum :) dalga soruya dalga cevap okey :D

• boom diyo hatta havai fisek bile patlıyo :D

0|1
    0|0
  • lastik patlıyo koçum.

0|1
    0|0
  • böyle taş gibi düşüyor hatta

0|2
    0|0
  • Orjinal bir soru Gizli kullanıcı haklı dağılın beyler.

0|1
    0|1
    • yapma abla dağılırsak bizi kim toparlayacak,şuracıkta kenarda bekliim , söz bak uslu durucam,

Erkekler Ne Diyor 18

• pkk 4-5 tane kızın bekaretini patlatmak sureti ile taksim'de kanlı eylemler hazırlığı içindeymiş.

0|2
    1|1
    • amann kaç kaç kan sıçramasın

• vur patlasın çal oynasın

0|1
    0|1
  • fıssssss diye nemli barut gibi

0|1
    0|1
  • adam karne sevinci yaşıyor beyler dağılın

0|4
    1|1
  • atom bombası aslında bin bakirenin gökten bırakılması ve hepsinin yere düşme anında kızlık zarını patlatmasıyla oluşuyo.

0|1
    0|1
  • ateşle yaklaşmamanı tavsiye ederim.tam dediğin gibi pat diye patlıyor.hatta sen az bile dedin paaaaat diye patlıyor.çatapat gibi değil el bombası gibi yani:)

0|1
    0|1
  • aaa hiç duymadın mı? bir çok mahallede özellikle yaz aylarında genelde cuma cumartesi ve pazar geceleri bir gümleme gelir... :)

0|1
    0|1
  • Helal olsun sana iyi taşşak geçirttin kendinle...

0|2
    0|0
  • liseli ergen detected!

1|1
    0|1
    • dinime söven müslüman olsa . önce yorum ve sorularnı gözden geçir

• yazık o kurumun haline batırırsın lan sen orayı

• eee kiminin parası kimini duası kardeş

• yırtılırken de cııırrrrtttt diye ses çıkıyo ewet :D

0|1
    0|1
  • :)

0|1
    0|1
  • Zar değil de bu soru başlığı komplece bombaymış, yorumlar falan, iyi güldüm gece gece

0|1
    0|0
    • Allah ağlatmasın kardeşşş

• sen öyle bir anda koruyucu elbise,gözlük,baret,ve eldiven giy,sakat kalmayasın patlama anında :D

0|0
    0|0
  • capslik amk :D

0|0
    1|1
    • bnde biri küfretsede ihbar etsem diye pusuda yaıtordum. gözün aydın

• bunu ben demeden deysdn bı degı olurdu sımdı bnden duydugnu bana mı satıosun EZİK

• ben aynı lafı niye sana sattım. bilmen gerekirdi çok yazık.şimdi açıklayayım.bir lafı söylerken gerçeklik payını düşünmen gerek .şimdi kızlık zarının bom diye patladığını düşünen biri mi döl israfı? yoksa hakkında bişey bilmediğin biri mi?zaten sana burada cevap verenler takmamış seni.bırakta hem suçlu hem güçlü durumuna düşme.zaten sorduğum sorunun cevabını insanların yazdığı cevaptan alacaksın ;) almışsındır da zaten.

• Çok saçma bi soru bence

0|1
    0|0
  • Sen ne kadar güzel konuşuyorsun.Sanırım üç beş kendini bilmez serseri tipli herfilerin kızları aşağılayıcı konuşmalarında geçen argo sözlerden birisini duymuşsun bunlardan biri senmisin

Onun adına patlama denmez a benim aklı evvel herifim.Kızlık zarı bozulur.Kızlık bozma buda yine kabadır.İnsan böyle hani senin hiç kızkardeşin ablan yokmu onları kim PATLATTI.

0|1
    0|1
    • senin kafatasında beyin yerine ne var?

soruna soryla cevap veriym senin anneni kim PATLATTI

• Çok güldüm sana..

• cidden öyle mi oluyor.o zaman ben patlatamıyorum amk

0|0
    2|2
  • dumanda çıkıyor hatta.eveet

2|0
    0|1
    • soluma zehirlidir

• yernde olsam aresnik içerdim. yaktığın O2 ye yazık...

• benim arsenik içmem senin kızlık zarından pat diye ses çıktığını sanmandan daha gerzekçe kabul et. :) sana bişey iç demiyorum.öl :D

Yükleniyor...