Klitoris Orgazmı? bir bakıver :):):)?

Herkese iyi geceler öncelikle ben bakireyim kltoris orgazmı yaşıyorum az önce bir şey okudum cinsel ilişkiden zevk alamaz onu alışkanlık haline getiren diye. Çok nadir oluyormuş falan? Doğru mu bu?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Beynini o zevke alıştırırsan, normal seksten zevk almazsın.
    Ama mastürbasyon da ihtiyaç sonuçta. Haftada bir normal bence.
    Fazla mastürbasyon yaparsan, seksten zevk almazsın, bu doğru.

Bakıverdim, yazıverdim, anasayfaya gidiyorum, hadi görüşürüz... :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok çok abartırsan evet o konuda sıkıntı yaşarsın. Bu erkek içinde geçerli mastürbasyona alışmış birisi seksten zevk alamaz ya da daha az alır. Fakat şu an bakiresin mecburen bu şekilde yapıcaksın. Kafana takma yani. Sadece çok aşırı yapmamanı tavsiye ederim. Seks ve mastürbasyon arasında dağlar kadar fark var zaten bunu ileride anlarsın.

0|0
    0|0
  • Doğru tabi.
    Bırak oynamayı
    İlla boşalmak istiyorsun gel bir sanal seks yapalım beğenmezsen bende bu işi bilmiyorum ;)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru. Kız arkadaşımla ilişkiye girerdik. Vajinal orgazm olamaz klitorisini okşar öyle tatmin ederdim. Ellemesem asla tatmin olamaz. Alışma sende

0|0
    0|0
  • Dogrusu sudur klitoral orgazma alisanlar vaginal orgazmi yasamakda ve iliskiden zevk almakda guclukler ceker cunku beynini klitorise adapte etmistir bilimsel gercek bu

0|0
    0|0
  • Evet ilk baslarda az zevk alirsin ama zamanla onada alisirsin

0|0
    0|0
  • Doğru vücudun buna alışacak ve hep bunu isteyeceksin...
    Çok alıştırma derim tatlım

0|0
    0|0
  • abartmadan yaparsan bir sıknıtı olmaz

0|0
    0|0
  • Devam şampiyon no problemo:D

0|0
    0|0
  • yinemi sappp

0|0
    0|0
  • evet doğrulık payı var ama en fazla zevk alınan klitoral orgazm vajinal orgazm daha az klitoiris orgazma göre ve ikisi aynı anda olursa süper olur zaten yani bu erkeğe bağlı bir durum

0|0
    0|0
  • Öyle orgazm olmaya alışırsan vajinal orgazma ulaşmak daha zorlaşıyor (muş) araştıranlar öyle diyor..

0|0
    0|0
  • bızırmania olmuşun sen bibiğim :))

0|0
    0|0
    • çok cahilim keşke ölsem :D o ne ki

• :D özelden anlatim gel :))

• erkekle ilişkide de kadın her zaman klitorisini uyarıyo erkek tatmin etmiyo mu?

0|0
    0|0
    • anlamadım :D

• erkek ilişkiye giriyosun erkek ileri geri yapıyo zevk alıyosun
      ama kadınlar ayriyetten eliyle klitoris'ini eliyle uyarıyo neden diyorum erkek tatmin etmiyo mu?

• Klitoris Ne Mk BIZIR onun adı

0|0
    0|1
  • Cok yapma ilerde kocan yaptikca zevk almazsin elini de kullanmak zorunda kalirsin

0|0
    0|0
  • klitoris uyarılmaya alıştığı için cinsel ilişkide zevk alınamaması doğrudur
    bu erkeklerde çabuk boşalma ile eş değerdir çok fazla mastürbasyon yaparsa erkek çabuk boşalır

bayanlarda da uyarlan bölge uyarılmaya alışırsa körelir

0|1
    0|0
  • Maalesef :( ben karım hiç zevk alamıyor mesela

0|1
    0|0
    • ne sıklıkla yapıyormuş ki?

• Evlenmeden önce haftada en az üç dört kere yapıyomuş

• zorlasak nerdeyse hergün yani :D o kadar değilim ben

Kızlar Ne Diyor 3

• bence yalan boyel bir kani yok , ben her turlu zevk aliyorum canım , kendine bu kadar dert etme takil kafana gore canım

0|0
    0|0
  • Çok zevkli ama evet fazla abanma

0|0
    0|0
  • Evez zevk azalir sürekli yapilinca
    Arada belki

0|1
    0|0
Yükleniyor...