Vajina darlığı her kızda aynı mıdır?

Arkadaşlar Vajina darlığı bakire olmayan her kızda aynımıdır? Doğum yapmamış ve sadece 1 erkekle cinsel ilişkiye girmiş iki farklı kızın vajina... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şunu belirtmeliyim daha önce buna benzer bir soru sorulmuştu. yine aynı cevabı sana da yazıcam. vajina darlığı tamamen vücut anatomisiyle ilgilidir. bakire olan her kızın vajinası dar diye bişey yoktur. vajinanın genişlemesi doğum ile olur ki bu doğum normal yol ile oluyorsa genişler. sezeryanle yapılan doğumda takdir edersin ki vajinada değişiklik söz konusu olmaz. mesela benim iki sevgilimden örnek vereyim. ikisi de bakire olmalarına rağmen birinin vücudu gayet yumuşak ve derisi çok salıktı. sevgilimin yanağına makas alırken kızın yanağı resmen lastik gibi sünüyordu. aynı kızın göğüsleri de yumuşacıktı. nedenini araştırdığım zaman şu sonuca vardım tenler vücut yapıları derinin yapısı lişiden lişiye çok değişiklik gösteriyor. dul bir bayan arkadaşım 2 çocuğu olmasına rağmen vajinasını halen kızlığındaki gibi dar olduğunu ve onunla birlikte olan erkeklerin hepsinin o şekilde söylediğini bana anlatmıştı. bu yüzden şunu söyleyemeyiz: yok bir kere yok 10 kere ilişkiye grince vajina genişler falan bunların hepsi efsane sadece. ama şu da var mesela doğum yapıp emziren kadının göğüsleri mutlaka ve mutlaka sarkar. meseleye bu açıdan bakmak lazım. kızların bakire olup olmadığını nasıl anlayacağını bilen ve ben akıllıyım diye geçinen birsürü erkek vardır. fakat bir üroloji uzmanından başka kimse bir kızın bakire olup olmadığını anlayamaz ... umarım cevabım seni tatmin etmiştir. iyi geceler...

Soran beğendi