Vajina darlığı her kızda aynı mıdır?

Arkadaşlar Vajina darlığı bakire olmayan her kızda aynımıdır? Doğum yapmamış ve sadece 1 erkekle cinsel ilişkiye girmiş iki farklı kızın vajina darlığı aynımıdır yoksa bu genetik olan birşeymidir kişiden kişiye farklılıkmı gösterir? Kabaca şöyle tabir etmek gerekirse aynı anda iki kızla cinsel ilişkiye girdiğinizi düşünün duyduğunuz zevk ve hissettiğiniz darlık her ikisindede aynımıdır yoksa farklımı?

Lütfen dalga geçmeyip saygı çerçevesinde cevap yazarsanız sevinirim bu konuda bilgi edinmek istiyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle şunu belirtmeliyim daha önce buna benzer bir soru sorulmuştu. yine aynı cevabı sana da yazıcam. vajina darlığı tamamen vücut anatomisiyle ilgilidir. bakire olan her kızın vajinası dar diye bişey yoktur. vajinanın genişlemesi doğum ile olur ki bu doğum normal yol ile oluyorsa genişler. sezeryanle yapılan doğumda takdir edersin ki vajinada değişiklik söz konusu olmaz. mesela benim iki sevgilimden örnek vereyim. ikisi de bakire olmalarına rağmen birinin vücudu gayet yumuşak ve derisi çok salıktı. sevgilimin yanağına makas alırken kızın yanağı resmen lastik gibi sünüyordu. aynı kızın göğüsleri de yumuşacıktı. nedenini araştırdığım zaman şu sonuca vardım tenler vücut yapıları derinin yapısı lişiden lişiye çok değişiklik gösteriyor. dul bir bayan arkadaşım 2 çocuğu olmasına rağmen vajinasını halen kızlığındaki gibi dar olduğunu ve onunla birlikte olan erkeklerin hepsinin o şekilde söylediğini bana anlatmıştı. bu yüzden şunu söyleyemeyiz: yok bir kere yok 10 kere ilişkiye grince vajina genişler falan bunların hepsi efsane sadece. ama şu da var mesela doğum yapıp emziren kadının göğüsleri mutlaka ve mutlaka sarkar. meseleye bu açıdan bakmak lazım. kızların bakire olup olmadığını nasıl anlayacağını bilen ve ben akıllıyım diye geçinen birsürü erkek vardır. fakat bir üroloji uzmanından başka kimse bir kızın bakire olup olmadığını anlayamaz ... umarım cevabım seni tatmin etmiştir. iyi geceler...

Erkekler Ne Diyor 19

• her kadının vajina darlığı anotomik olarak farklıdır. yani yok ilişkiye girdim on sefer 1 sefer bunlar vajinayı genişletmez. vajina doğumda esner ve eski darlığına tam toparlanamaz ama elbette bebek buyukluğunde birşeyden kaynaklı. penisin capı boyu ne olursa olsun bir bebekten kucuktur dolayısı ile bebeğin gecmesine olanak verecek kadar genişleyen vajinanın bozulmasına en ufak bir etkisi yoktur. var diyenlere de inanma.

• deyildir dar vajinalar daha zevk verivi oluyor

• acilan her sarabin tadi farklıdır nede olsa.

• her bayanda farklıdır genetık olarakta farklıdır ve sunu soylemek ıstıyorum her erkek sex esnasında asırı olmadıgı surece vajınanın genıslıgını anlamaz

• benimde sormak istediğim şu sana vajinan dar mı da merak ettin ?

• parmak izi gibidir biri diğerine benzemez 30 çeşidi vardır

• Her vajina farklıdır ama birbirine benzer ölçülerde olanlarda vardır tabi.Nasıl penisler eşit uzunlukta oluyorsa darlıkta aynı olabilir.Birebir eşit olmazlar ama hiçbir zaman.

• Hic ayni olurmu sence kisiden kisiye degiskenlik gosterir ben bu gune kadar her kizdan farkli sevk aldim yani ayni olsaydi tek bir partnerim olurdu

• İlişki sayısına göre değişir.Düzenli cinsel hayatın varsa vajina'nın görüntüsü bile değişir.

3-4 seferlik cinsel birleşme oldu diyelim.Fiziki açıdan bir değişme olmaz.Çünkü vajina esnek yapıdadır.Uzun süre ilişkiye girilmediğinde tekrar eski haline döner.

Lakin vajen girişi dediğimiz döl yolunda ki açılma ,3-4 ilişkiden sonra cinsel istek oluştuğunda içeriye doğru genişler.

Yani şuraya gelicem.Konu biraz yine bekaret olayına dönecek te,Vajinusmus dediğimiz olay vardır misal.Bu genelde vajina içi kasılmalardan kaynaklı bir problemdir.Kadın ilişkiye bir türlü alıştıramaz kendini.İşte ilişkiye alışmış (3-4 sefer tam birleşme yeterlidir) bir kadının vajen girişi kasılma olayını tekrar yaşamaz.Vajina girişinden sonra zaten zevk sıvısı geldiğinde vajen arkaya doğru genişler ve vajina içinde bir bolluk olur.

Yani partnerim anlar mı diye merak ediyorsan,bilgili ve tevrübeli ise,daha önce bakire birisiyle beraber olmuşsa anlayabilir.

Onun haricinde doğum yapınca zaten illaki vajina genişler ...

• benim bir çok farklı kadınla seks ilişkim oldu.Vajina darlığı bakire olan veya olmayan doğum yapan veya yapmayan ve hatta yaşlı veya genç kadınları göz önüne aldığınızda darlık farklı farklıdır. ama en geniş vajinayla en dar vajina arasında öyle pek bir fark yoktur. biz erkekler seks yeperken tümünden zevk alırız

• Her erkegin penis inin boyu ayni olmadigna gore kizlarin ki de haliyle farkli ...

• doğum yapmayan kadının vajinası doğum yapan kadının vajinasından daha dardır ilişkiden vajina pek genişlemez...

• Sorunuzun cevabınıda zaten sorunuzun içerisinde kendiniz vermişssiniz.

• Hayr tecrübe ve okumak diyelim oldumu.

• hmm anladım peki teşekkür ederim mesleğiniz ne bu arada genelde verdiğiniz cevaplar hep açıklayıcı nitelikte jinekologmusunuz?

• Genetik olan birşeydir kişden kişiye farklılık gösterir.Asyadaki kadınların vaginaları dar oluyor.Avrupa ve Amerikalı kadınların geniş.Türkiyede ise değişken kişye göre değişiyor.Geneli geniş fakat yinede.Zayıf bir kadının geniş şiman bir kadının dar olabilir görüntüsüyle ilgisi yok.Vagina kasları ile ilgili bir şey.

• Öncekileri Göster
  • Vajınal darlık kızlarda genelde aynıdır,15 gün ilişkiye girilmezse ilk halini alır,dogumdan sonra değişkenlik gösterir,

• tecrübeler konuşur,kendi cevabında yorumla,

• hadi canım snde lastik top mu bu güneşte kalmş gölgeye koy aynı şekli alır

• zayıf kızlarınki daha geniş olanı bile mevcut hakkatten bazıları kolunu soksan alacak kadarda geniş

• farklı herkezin bazı çoçuk yapmış kadınların bile çok sıkı bazı bakireler var şekil olarak sanki daha önce ilişkiye girmiş gibi görüntüsü olabiliyor kimi çoçuk yapmış olduğu halde çok dar

• guzel soru bnde merak ediyorum cevabı umarım adam gibi cevaplar gelir. ama bence karakteristiktir çünkü benim birlkte oldğm bayan daha önce 3 defa yapmıştı ben çok geniş bi vajina hissettim hatta 4 5 ilişkide bişi anlamadım eliimle tatmin ettim

• değildir. genetiktir.

• insandan insana değişir ama ilerleyen zamanlarda genişler

Kızlar Ne Diyor 3

• yasa göre kilon link

• Hemen herkeste farklı oluyor vajina darlığı. Bir erkekle düzenli ilişki yaşıyorsa onun şeklini alıyor uzun süre ilişkiye girmezse eski haline geliyor ama tabiki zamanla eski darlığı kalmıyor

• birden fazla bayanla beraber olan erkeklere sormak lazım bunu

• her vajina aynı darlıkta değil tecrübelerim bu yönde :) teşekkürler

• ))))))))))))

Yükleniyor...