Kapat

Neredeyse her gün mastürbasyon yapıyorum... Yaklaşık iki aydır bu olayı haftada bire indirdim?

Neden böyle oldum... beslenmemde normal... yoğun ve ağır bir iştede çalışmıyorum...1 defa boşalıyorum fışkırıyo ve çokta haz duyuyorum ama sonrasında bacaklarım titriyo... yaşım 30.. fena yorgun oluyorum...

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Valla doktora gitseniz iyi olur. Bence psikolojik bir durum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla korkulir senden iyiki bir sevgilin yok yoksa ceset cikardi evinde

0|3
    0|0
  • Ben günde 3 defa yapıyorum ve daha çok gencim :|

1|0
    0|0
    • elinden geleni ardına koyma...

• Hergün 3 sana nasıl yetenilirim düşündümde 1 haftadan sonra iliğim kemiğim kurur:)

• Bilemem:)

Erkekler Ne Diyor 7

• bende de öyle durum bir yazı okumuştum haftada 5 ya da 7 kere yapmak sağlıklı diye ama çok da abartmamak lazım tabi ben zevkinden geçtim zaten 2 3 gün yapmayınca uykumda oluyor deli oluyorum kalk temizlen gel uykum açılıyor uyuyamıyorum sonra

0|0
    0|0
  • Hocam sende bu hastaliga donmus hatunlarla ilgilen artik sosyal hayatini kaybersin o derece tabiki arada yapicaksin ama disarda hatun dolu.

1|0
    0|0
  • çüş be abicim o kadar da abartılmaz ki yani. haftada bir ve ikiyi anlarım da her gün her gün zararlı bu. unutkanlık, el-kol titremesi falan. naptın biraz azalt. git doktora falan. ya da geleceği zaman besmele falan çek. olmaz böyle.

0|0
    0|0
  • Karıya git dicem ama yatakta belini kırarsın a*k

0|1
    0|0
  • 2 haftadır azalttın ve kudurdun şimdi ksnin namuslu qızlarına mı göz diktin?

1|0
    0|0
  • 31 çekmek bagımlıkı yapar bir hatuna energy atman lazım git keraneye olmadı travesti sik * ne 31 anlatıyon burada

0|0
    0|0
  • Hafta da bir iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...