Kızlık zarı yırtılınca acır mı ?

Ben 19 yaşındayım . 1 yıla kadar evlenmeyi düşünüyorum . Fakat ilişkide ilk gece şu acıma olayı beni geriyor ve çok korkutuyor . Bir ara kendime çok sorun yaptım bu acıma olayını . Ve elimle bakmıştım . Kızlık zarına zarar verecek şekilde değil tabi . Parmağımı kızlık zarına değdirince kendimi çok kastım ve iğrendim kendimden . Ben yapamam dedim kendi kendime . Çok sevdiğim biri bile olsa yapamam dedim kendime . Hayatta evlenemem dedim . Bazen evlilik ve ilk gece olayı bana iğrenç geliyor . Doğal bir şey tabi ki evlilik . Sadece cinsel ilişkiden dolayı evlilik bana iğrenç geliyor . Acır korkarım , yapamam beceremem ben diye oluyor bütün bunlar . Bir yandan da evlenmek istiyorum . Bazen kendi kendime keşke şu olay bir an önce olsa da kurtulsam diyorum bir an önce . Bir de ilk geceyi yaşamış olan bayanların da cevaplarını bekliyorum . Nasıl bir duygu ? Acıyor mu ? Ne yapmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Efsanelere inanma derim.Burda ayrıntı vermek zor biraz tabiki.Doğal bir olay düşünmen lazım ve bilinçaltından atman lazım bu olayı.

• Sitedeyim haberin olsun.

• zor değil kurtulursun özel terapiler var bile bunun için.Bana mesaj atarsan sevinirim ekleyip.Bazı şeyler sorup ona göre uzmana yönlendirebilirim çünkü.11 de burdayım.

• tamam sitedeyim ben . Valla inş. kurtulurum bu düşüncelerden .

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• Haydar Dümen bunu bir videoda açıklamış işine yarabilir: w w w.uzmantv.com/kizlik-zari-yirtildiginda-aci-verir-mi Boşlukları sil.

• eger cok korkuyorsan hos geldın vajınısmus de benden tavsıye bı cınsel terapı uzmanına gıt

• 1 ay kadar önce evlendim eşimde sizin gibi 19 yaşında. ilk gece korkusu eşimdede sizin gibi vardı hatta ilk gece ilişkiye gireceğimiz sırada tir tir titriyordu onu rahatlattıktan sonra ilişkiye başladım penisimin başı vajinaya girer girmez birazcık kan geldi o kadar eşim kızlık zarının yırtıldığının farkına bile varmadı.yani korkmanıza gerek yok çok az acıyor ve siz bu acıyı pek hissetmiyorsunuz kendinizi kasmadan rahat rahat sevişin

• eşiniz şanslıymış . Keşke öyle olsa . Kişiden kişiye değişiyo sanırım acı .

• nasıll yaaa hıc acımadımı anlamadımı yanıı.bende bu yaz evlenecegımm korku bende de var

• Rahat ol. Sen o zarı deri gibi zannediyosun :) alakası bile yok. Ama acemilik ışte ilk defa sex yapacak olanlar zannederki kavanoza kaşık sokacak. Sevişme olmadan giriş imkansiza yakındır. Kadın ateslendikce vajina açılır kayganlasir. Erkeğini içine alıp emreder emer :) bu olayda 1 acele etme , 2 panik yapma. Dilediğiniz gibi sevisin . Utanma yok.bu sırada.

• Fakına bile varmazssın.Penisn içerisine girmesine hazır hale geldimi yeterli derecede duyarlı hale geldimi penis içeri gire ve farkına varmazssın yırtılma diye birşey yok aslında sümükümsü birşeydir jel gibi pıhtı olarak pembemsi renkde dışarı çıkar sonra ilşki devam eder o arada fark etmezssin bile parmağınıda sokma zedeleneblir.

• Aslında bakama çok atıp tutanlara odediğin zar olmasa bile hiçbirşey anlamaşılmaz,Kafaca sağlıklı olmalı ve doğru dürüst bir kafa yapısına sahip olmalı kadın dediğin.

• Kızlık zarı diye birşey yoktur aslında zar denilen şey bebekken vagina bölgesinde zaarlı bakterileri öldürecek asit üretmediğinden vücut vagina içerisini korumak için vucudun geliştirdiği bir koruyucudur bakterilerden.İnsanlar bunu bekaret simgesi haline geitirmiştir başka şeylere kafa yormazlar penis ile vagina ile uğraşırlar erkek egemen toplumlarda veya ilkel toplumlarda.Zar dediğin şey perde değilki yırtılsın yırtılan birşey yok jel gibi sümükümsü b ve çok ince kılcal damarları ol koruyucu.

• +1 tecrübe konuşuyor

• Öncekileri Göster
  • geleceğin vajinismus hastasına bir aday daha. en basitinden şöyle düşün kim bugune kadar gerdek gecesi ölmüş ki? herkez zevkten çatır çatır sex yapıo rahatınabak sen

• ya sennkı iri aletli, sert davranan biri olur ve üstelik kızlık zarın da kalın ve esnekse patlamazsa? o zaman viyyakla dur :):):)

• haahaa bende boyle dusunuyorum olumlu dusunmek ıstedıgım zamn:D

• üfff yapar eşin bişiycik kalmaz.

• acımazmı dardır seninki girip çıktıkça bagıracaksın :)

• patlayınca görürsün :D

• ahahaha :D

• bunlarda adamı zorla kalpten goturur:D

• Google a yaz birde

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini bu kadar kasmaya gerek yok canım. İlk gece hiçte korkulacak kadar büyütülecek acılara sebep olan bir gece değil :) Kendini rahat bıraktığın zaman zaten herşey kendiliğinden oluveriyor cok ufak bir acı hissi duyarsın o kadar :)

• bende çok korkuyorum :(

• Ben de korkuyorum ve malesef korku olan kadınlarda genellikle vajinismus sorunu ortaya çıkıyor

• kandırmayın kızı yahu bu kişiden kişiye değişir onun canı belki hiç acımaz belkide çok acır mesela ben acıdan ölcem sanmıstım.

• o korku bende de var sen 1 yıla kadar evleneceksın ben bu yaz evlenıcem tansıyonum yukseldı gene:D

• alalahh gene mı karsılastık:D

• Tansiyonun yükselmesine gerek yok basit bir olay ama sen destek almak istemiyorsun sanırım?

• Bak böyle şeyler düşünürsen ilerde vajinismus olursun. Bu kadar korkulacak birşey yok. İlişkiye iyi hazırlan ön sevişmeyi uzun tut iyice ıslan. Kendini kasma rahat bırak nasıl oldu anlamayacaksın zaten. Bu dediklerimi ciddiye al yaşamış biri olarak söylüyorum. Aynı senin gibiydim ilk 3-4 sefer yapamadım kastığım için. Ama rahat bırakınca oldu. Hatta bitti mi diye sordum. Anlayamadım nasıl olduğunu. Ayrıca bu çok doğal birşey ve çok zevkli kendini kasıp evlilik hayatını cehenneme çevirme, kendini de eşini de mutsuz etme.Mutluluklar :)

• sorunca gülmüştüm ben de ama cidden korkmaya gerek yok :)

• ya var ya bazen öyle yorumlar yazılıyor sesli gülüyorum dogru bende diş çektirirken sorardım bittimi diye Bende eylülde insallah evlenecem bende korkuyorum kesin olmayacak bilmiyorum igneden korkan insan bunu hayatta bırakmaz heralde

• acıyor da dayanılmayacak gibi değil :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...