Kızlık zarı yırtılınca acır mı ?

Ben 19 yaşındayım . 1 yıla kadar evlenmeyi düşünüyorum . Fakat ilişkide ilk gece şu acıma olayı beni geriyor ve çok korkutuyor . Bir ara kendime çok sorun yaptım bu acıma olayını . Ve elimle bakmıştım . Kızlık zarına zarar verecek şekilde değil tabi . Parmağımı kızlık zarına değdirince kendimi çok kastım ve iğrendim kendimden . Ben yapamam dedim kendi kendime . Çok sevdiğim biri bile olsa yapamam dedim kendime . Hayatta evlenemem dedim .

Bazen evlilik ve ilk gece olayı bana iğrenç geliyor . Doğal bir şey tabi ki evlilik . Sadece cinsel ilişkiden dolayı evlilik bana iğrenç geliyor . Acır korkarım , yapamam beceremem ben diye oluyor bütün bunlar . Bir yandan da evlenmek istiyorum . Bazen kendi kendime keşke şu olay bir an önce olsa da kurtulsam diyorum bir an önce .

Bir de ilk geceyi yaşamış olan bayanların da cevaplarını bekliyorum . Nasıl bir duygu ? Acıyor mu ? Ne yapmalıyım ?

2|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Efsanelere inanma derim.Burda ayrıntı vermek zor biraz tabiki.Doğal bir olay düşünmen lazım ve bilinçaltından atman lazım bu olayı.

0|0
    • Şikayet

Aslında biraz yazışsak sorununu nasıl çözülebileceğini anlatabilirim.

• Şikayet

zor değil kurtulursun özel terapiler var bile bunun için.Bana mesaj atarsan sevinirim ekleyip.Bazı şeyler sorup ona göre uzmana yönlendirebilirim çünkü.11 de burdayım.

• Şikayet

Sitedeyim haberin olsun.