Kukum çok terliyor hastayken napmalıyım kızlar yardım?

Adet oldum ve kukum çok terliyor tahriş olcak pişik olcak böyle giderse :( kızlar siz bu sıcaklarda hasta olunca napıosunuz ya nasıl rahatlıosunuz? Ben sürekli wc. ye gidip su serpmekten bıktım.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• onun için temizleyici mendiller yok mu vardır kesinlikle kokuyu hapseden

0|0
    0|0
    • hava o kadar sıcakki temizliosun yarım satt sonra tekrar terlemeye başlıorum.

• hava evet sıcak baya İstanbul da sıcsk. bmyle dırumlarda akıllı kız ol git bakım ürünleri satsn yere sadece sen yaşamıusun bu durumu tüm kızşar yaşayabiliyo sor öğren ve ıygula

Erkekler Ne Diyor 13

• bebe pudrası dok havalandır bırazda odan da tek kalıyorsan pamuklu iç çamasırıda gıy devamlı dus al iç çamasırı ıle yat serin yerde dur cok sıcak oldugu zamanlar ve kucuk vantilator al pıtışına tutarsın klima gıbı olur

1|0
    0|0
  • pudra sürebilirsin. ben taşakları pudralıyorum sıcak havada ozaman terlemiyor pek :D

0|1
    0|0
  • benim heryerim terliyor yaa bu ne sıcak arkadaşşşş..

0|0
    0|0
  • ev müsaitse çıplak gez :)

0|2
    0|0
  • küçük bir pervane taktir.

1|1
    0|0
  • kızlara soruyor erkekler cevaplıyor bide bilmiyolarmıs gibi kuku neymiş puhahaah :D

0|0
    0|0
    • aynen ya :D

• ıyy iğrenç ya nasıl yapısıo SİZE DE YAZIK :(

• olabilir yani igrenc falan deme şimdi insanlar için bunlar :) mesela koltuk altı bacak arasıda terler yapışır sabit durursan yapışık olursa :) açarsın havalanır :D

• kuma sürt

0|0
    0|0
  • Temizledikten sonra bas pudrayı kanka.

0|0
    0|0
  • klimayı kukuna sok

0|0
    0|0
  • Kuku dediğin terler zaten normali bu yani kuku olduğu terlemesinden anlaşılır demekki sağlıklı çalışıyor

0|0
    0|1
  • kuku ne yaa apla? klima taktır bence

0|0
    0|0
  • kokar o şimdi iğrenç

0|0
    0|0
  • vantılator taktırdık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her gün 2-3 kez duş al, Tampon kullan, vajinana değil de kasıklarına antiperesperant sprey sık. Nivea iyi.
    Odana git, üstünü çıkar, bacaklarını aralı tut uzan, havalansın

0|0
    0|0
    • duş ala ala derim kurudu

• Vajinana sıkmayacan zaten, içine değil kasıklarına, butlarının arasına ve poponun arasına.
      Mal kelimesine bir az fazla tepki verdim kusura bakma. Kaba olmak istemem

• ağız alışkanlığı benimkide sen de kusura bakma

• valla bacım, geçtim vantilatörün önüne yapacak bir şey yok :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...