Sürtünme sırasında yanlışlıkla bir şeyler oldu ama anlayamadık?

Bisey yapmaya niyetmz yoktu surtuyordu sadece bir ara hizlandi ve hafif bir agri hissettim yatana kadar da az az kanadi yirtilmismidir bir daha kanamaz mi. Diktirsem ya da baska bir tedavisi yok mu bir daha kanar mi ölmeyi istiyorum intaharin esigindeyim

0|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama sürtünme ile kızlık bozulmaz. Bozulması için içine bir şey girmesi lazım. Artı 4 cm civarı içeridedir. Gelen kan sürtünme kaynaklı tahrişten olabilir. Bir daha tekrar etmeyin yiyemeyeceginiz b. ku da kaşıklamayın. Haydar dümen sayfasına döndü site :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Orda mısın?

0|0
    0|0
  • Taşı bile taşa sürtünce kıvılcım çıkıyor.

0|1
    0|0
  • Free takılın artık madem

0|0
    0|0
  • yaş 35 yaşıtların boy boy çocukları var sen sürtündü yırtılmışmıdır diye soruyorsun... kusura bakma ama çok cahilsin

1|0
    0|0
  • penisiyle derini delip kanatamayacağına göre?

0|0
    0|0
    • Ben terstim ama

• dediğini anlamadım sanırım sende benim dediğimi anlamadım o yüzden açık açık yazıyorum o kan ya arkadan ya önden geldi, eğer sadece önden sürtünüyoduysanız %100 gitti o kızlık.

• Olurmu öyle şey canım, hele de bakire isen penis içine girecek ve hissetmeye çekişiniimkânı yok,
    İlk ilişki okadar kolay mi zannediyorsunuz?
    Başka bir sorunun vardir

0|0
    0|0
  • Zedelenmiştir henüz yırtılmadı sadece zorladınız. Madem yaptınız neden ölmek istiyorsun söyle evlensin seninle

0|0
    0|0
  • Terssen sorun olmaz sürtünmeden dolayi tahriş olmuştur zaten vajinanin içine sokmadiysa bişey olmaz. Madem bu kadar korkuyosun bidaha sakin böyle bir nane yeme. Sen ileride anne olcan. Eşin ve çocuklarin sence böyle bir şeyi hakederler mi?

0|0
    0|0
    • Terstim girmedi o da bende hissetmedik yani ben snradan agri hssettm bide iste kanama olunca

• Dediğim gibi birşey olmamıştir mrk etme. Ilerideki eşini ve çocuklarini düşünursen daha bilincli yaklasirsin olaya.

• O gunden snra asla ve asla birsey olmadi ins esim o olur

• O kadar şey yapmışsin zaten bakire değilsin yırtılsa ne olucak

0|0
    0|0
  • O kadar şey yapıyorsun bakire olsan ne olur?

0|0
    0|0
    • Yok ins evlenecigiz zaten de ilerde planlayarak yapmayi isterdik

• Ne evlenmesi yahu kendinizi kandırmayın.

• bu yasdan sonra kamyon girmeli D:

0|0
    0|0
  • Dua ette hamile kalasın yoksa bu yaşta başka şansın olmayabilir:)

0|0
    0|0
  • hiç bir alternatifin yok intihar et.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun olan olmuş güzel bir kadınsın artik

0|0
    0|0
  • intiharın eşiği :) neresiyse artık o

0|0
    0|0
  • Surtunmeyle bişey olmaz da agri hissetigine göre girmiş. Kanamış bir de. Geçmiş olsun : D

0|0
    0|0
  • Sürtünme katsayisi hesabini tutturamamissiniz siz sorun orda o yüzden kan agliyo

0|0
    0|0
  • Kapı açılmış artık. Keyfine bak...

0|0
    0|0
  • Madem Korkuyordun Neden Yapıyorsun Diye Sorarlar Şimdi?

0|0
    0|0
  • diktirme öyle diktirip gezilcek bir durum değilki diktirip birkaç gün içinde ilişkiye giriyorsun kanıyor yoksa uzun vadede kendiliğinden parçalanıyor zaten. tam bir birleşme yoksa hafif bir yırtılma olduysa bir daha kanaya bilir. tabi neyin ne oludğunu bilmediğimiz için ne desek boş.

neden intiharın eşiğinde olduğunuzu anlayamadım ben neden ölesinizki. yaşadığınız ilişki yarını kesinlikle olmayan bir ilişkimi nedir.

0|0
    0|0
  • bozulduu :))

0|0
    0|0
  • sürtününce namusunu koruduğunu mu zannediyordun ki?

0|1
    0|0
    • Yok zannetmiyorum onasa meyilli degildim insan olaylarin icinde bilmiyor

• Bundan sonra bilcek

• koskoca insansın ne diyim ki şimdi sana? evlenmeden bu kadar yakınlaşırsan neler olacağını bilmen için illa içinde mi olman lazım

Kızlar Ne Diyor 5

• Ulan 30 yaşını geçmişin mezara mı saklıyosun..

1|5
    0|0
    • 30 yasina kadar saklamisim ablacim

• :) arkadas hakli ama yinwde takma kafana
      Bozulmamis :)

• kutsal bakire :)

• kanadıysa kızlığın bozulmuştur. diktirsen de fayda olmaz sonuçta bozulmuş geri dönüş yok.

0|0
    0|0
  • üstsüz dimi

0|0
    0|0
  • 30 yaşına gelmişin e bırakta kızlık olmasn bir zahmet ya !

0|1
    0|0
  • Sürtünmeden hamile kalınmaz yüzde 5 ihtimal yirtilmis olabilir kötü konuşma töbe et allaha inan eğer gerçekse veya gerçeğini bulursan hersey yolunda olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...