Kız arkadaşım bu durumda ne yapmalı?

kız arkadaşlarımdan biri bekaretini kendi bozdu erkekler ona ters gelırdı ama şimdi hoşlandığı çocuk var onunla bırlıkteler canı cok sıkkın nasıl yapacağını ne söyleyecegını bilmiyor red edilmekten ayrılıktan korkuyo ne yapmasını öneririsiniz yanlış anlaşılmaktan korkuyo başka bı erkekler yattın mı sorusu sorulmasından cekınıyo yardımcı olursanız sevınırm

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kendisi yapmışsa diktirsin zaten başkası yapmamış rahat olsun söylemeyede bilir yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ona inanmıyacak bir erkek arkadaşına ihtiyacı yok bence belki bir kaç gün tuhaf geçebilir ama seviyorsa ve dürüst buluyorsa karşısındakini inanmalı, bekaret tabiki toplumumuzda önemli bir yere sahip ama bir insanın ruhu o* olmasın önemli olan bu bekaretini kocası aldıktan sonra kim durdurabilir ki o kadını yine kendi vicdanı o yüzden mühim olan eşlerin birbirlerini evli iken aldatmamaları.

0|0
    1|0
    • kesınlıkle cok haklısın ruhu o... olmasın sadık olsun bekaretii olmalı değil kocasına kendını adamalı gunumuzde ıkı üçerli dostlar bulundurmak moda olmuş evlılıkler yalan olmuş.. halada çıkıp bekaret olmadan evlenmem dıyenler var

• İnsanlar her şeyi anlatmamalıdır. Sırlar olmalıdır kesinlikle. Bunun ameliyatları var. Eğer çok ciddi değilse hiç sorun bile olmaz zaten. Eğer ciddi ise gerçekleri bu durumda söylenmeli...

0|0
    0|0
  • Diktirsin kandırmış olmaz;)

0|0
    0|0
  • bacım virgül falan kullansaydın, hiçbir halt anlamadık

0|0
    0|0
  • Dürüst olacak açıklayacak ha olmazsa diktirecek

0|0
    0|0
  • Dürüst olsun evlenince sorun çıkmasin

0|0
    0|0
  • o arkadaş senmisin

0|0
    0|0
  • Hehe kız arkadasinin niki mine22 mi?

0|0
    0|0
  • neden kendisi bozdu?

0|0
    1|0
    • bilemiyorum bende aynısını söyledım :((

• tepkisi ne olur peki bırakır mı

• eğer adamsa insansa bırakmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek arkadaşı onunla sırf seks için mi evleniyor şu sacmaliga bak

0|0
    0|0
  • Diktirsin ya da zarım esnek kan çıkmaz desin.

0|0
    0|0
    • diktirme sansı yok cok ucuk paralar ıstıyolar oda o kızda yok, doktora gıdelım demesin sonra esnek olamdıgı ortayada çıkarsa kızın hayatı maf olur

• O da olmazsa tampon kullandım bozulmuş desin

Yükleniyor...