Bu düşünce aklımı uğraştırıyor ama söylemeye de utanıyorum. düşüncelerinizi bekliyorum?

Merhaba arkadaşlar, bu düşünce birkaç gündür aklımı karıştırıyor. Burada herkes gibi bende kimliğim bilinmediği ve diğer kimsenin de kimliğini bilmediğim için düşüncelerimi rahatlıkla paylaşıyorum. Şimdi lafı uzatmayalım.

Birkaç gündür bayan olmanın zorluğunu düşünüyorum. Sanırım erkek olmak daha kolay erkekler yazın adet olunca sıcaktan patlamaz erkekler ilişkide hamile kalma riskinde değildir. Ben teknik olarak hala ergenim ve ilişkiye girmeyi arzuluyorum diyim. Çoğunuz hormonlardan diyecek ve tıbben haklı olacaksınız. Ben ilişkiye girebileceğimi düşünüyorum arzuluyorum fakat binevi de korkuyorum aslında hamile kalma riski. Ya yanlış bir şey olursa. Sanırım evlenmeden birlikte olmak doğru değil tabi önce okulu bitirmeliyim evlenmek ohoo çok var :D Siz ne düşünüyorsunuz?

Önerileriniz neler? Sizce ilişkiye girme yaşı kaç?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Korunduğun sürece neden risk olsun. Partnerini doğru seçersen yaşayacakların gayet güzel olacaktır diye düşünüyorum. Tabikide hormonlarının etkisi büyük. Ortada anormal bir durum yok. İnsanların içgüdüsü birleşme ve çoğalma düşüncesi ve arzusuyla hareket eder. Günümüz toplumunda cinsellik farklı boyutlara taşınıyor. Oysaki yemek içmek kadar doğal bir ihtiyaç.

0|0
    0|0
    • Buna katılıyorum aynen bence de korundukça sıkıntı yok ama korunmak sıkıtnı yani kondom dersin yırtılabilir doğum kontrol hapı dersin %99 korurmuş ve kilo felan aldırırmış.

• Evet haklısın yani bu iş yapılacaksa dikkatlice yapılmalı ama şu an gencim anlarsın ya zevk alır götürür sanırım evlenmeden yapmamak en iyisi.

• Bırak alsın götürsün :) yinede kendi tercihin tabi. Ama yapacaksanda doğru bir insan olsun. Sadece dikkatli ol, kendini kısıtlamanın bir anlamı yok, keşiş değiliz. Bir de şunu söylemek istiyorum. Kadın olmanın zorluğu kadar erkek olmanında zorlukları var :)

• buraları takip ettiğine göre ilişkiye girip pişman olanlarıda görmüşssündür. evlenene kadar kimseyle ilişki yaşama mastürbasyonla idare et pişman olma bende 19 yaşımdayım arzuluyorum ama kendini dizginlemelisin

0|0
    0|0
  • Mastla veya değişik fantazilelre simdilik idare et ve iliskiye girme yaşı yoktur ne zaman evlenirsen o zamandır

0|0
    0|0
  • Bence evlenmeden bu işlerle hiç uğraşma gazetelerde okuyoruz sonra. Ergenlik azginliği bu büyüyünce geçer.

0|0
    0|0
  • 18 den önce girme bence :) lisedeyken bende senin gibiydim hala da öyleyim bu da bir ihtiyaç sonucta değil mi :D

0|0
    0|0
  • herşeyin bir yaşı var anlık duygularla acele edip pişman olma.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden yapma. Anlık zevk için pişman olacağın seyleri yapma. Bakma burada atıp tutuyor millet coğu pişman. Ailenide düşün sabret.

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın :) zaten millet sırf bunun için evleniyor hahaha :D

• cinsellik doğal bisey düşünmende öyle ama meşguliyetini artır ve kendini evleneceğin kişiye sakla. oral anal vs hepsi temiz olan seni kirletir uzak dur bir abi tavsiyesi sana

• Teşekkür ederim :))

• gerçek seks yerine snal yap hem alışmış olursun hemde kendini tatmin etmiş böylelikle bir risk olmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...