Kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapılır?

Kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapıyorsunuz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bukadar basit.Olay klitoris de bitiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vajinanın içine bir şey sokmadığın müddetçe hymen bozulmaz. Hatta kimi durumlarda soksan da bozulmaz. Klitorisi uyararak mastürbasyon yapacaksınız.

1|0
    0|0
    • soksanda mi bozulmaz:D bunu ilkdefa duyuyorum:D

• Her hymen farklıdır. Kimi hymenler çok esnek ve ya kalındır. Bu tür hymenler kolay kolay yırtılmaz. Tam bir penetrasyondan sonra bile yırtılmayabilir bu tür hymenler.

• Tek olay klitoris'te biter. diger türe gidersen sakat'a gelirsin. bunları bilmek icin alim olmaya gerek yok erkek'ler de en az sizin kadar sizin hakkınızda bilgiye sahip :) unutmayın bunları bildigimiz icin sizi anlamaya calısıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Eğer klitorisinle oynarken bişey hissetmiyorsan kremle okşa, parmaklarınla apışaranı hafif sürü, yada p*orno izle!

0|0
    0|0
  • bence biraz vücudunu tanımalısın klitorisinle arkadaş ol;)

0|0
    0|0
  • erotik film izle

0|0
    0|0
  • klitorisle muhabbet et işe yaramıyorsa dr git

0|0
    0|0
  • "cidade de deus" filmini izle. orda br tavsiye var.

0|0
    0|0
  • Aşağıdaki kitaba bi bak derim, orada kendi kendine nasıl yapacağını açıklıyor. örnek ve resimlerle. p*rno değil.

Cinsel Yaşam Kılavuzu

Anne Hooper

ABC Kitabevi Yayın ve Dağıtım A.Ş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• klitoris saolsun oynuyoruz birazck .p

Akıyo gidiyo :))

Tabi bazı şeyleri düşünüp, hayal kurmak gerek (:

1|1
    0|0
  • Cevap şurada bebeğim.. link Aradığın her cevabı bulman mümkün şekerim.. :))

0|0
    1|0
  • klitorise hafif masaj yap budur:)

1|0
    0|0
  • yaşasın klitoris

0|0
    0|0
  • masaj aletini al oraya tut

0|0
    0|0
  • klitorisini tek nokta şeklinde tutup hızla okşayacaksın

0|1
    0|0
  • p*rno izlemek hoşuna gitmiyorsa erotik bir film izle dokuzbuçuk hafta gibi yada erotik yazılar oku yani seni tahrik eden bir şeyler bul eğer klitorsini okşayarak istediğin zevki alamıyorsan sürtünme yolunu dene bu bir yastığı altına alıp üstünde ileri geri gitmen gibi bir şey olabilir nereye ne şekilde sürtüneceğine senin zevklerin yön verecek yeter ki çok fazla havaya girip de çok sert bir yere sürtünürken kızlığına ya da vajinana zarar verme..

1|0
    0|0
    • ben de çok severim o filmi :) demek izlerken kadınlar mastürbasyon yapıyormuş :) soğudum bak şimdi keh keh keh

• vayyyy sen çözmüşsün bu olayı.

Yükleniyor...