Küçükken kızlık zarımı kendim bozdum galiba, bir şey olur mu?

Eskisi gibi evlenince bakıyorlarmı yorgana çarşafa kan lekesi var diye? Ben sanmıyorum.. Bence eskiden di o. Nasıl bozuldu diye soruyorsaniz yüzmeye gitmiştim mecbur kaldm tampon kulanmaya. Orda bozuldu bence.. Tamponuda annem bana vermışti zaten. Tamponda parmak kalnliginda birsey. Hani erkegin seyi girse zaten gene kanar diye dusunuyorum. Daha kalın oldugu için. sorun yapmiyorum.

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle veya değil kimseyi ilgilendirir mi bu? kadın bir meta değildir kapağı açıldığı için alınmak istemeyen ürünler gibi davranmayın kendinize.. bunu kimseye anlatmak veya açıklamak zorunda da değilsin.. insan sevdiği için birlikte olur, hiç kullanılmadığı için değil..

5|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Son zamanlarda kızlar nedense hep küçükken kızlığını kendi bozuyo kimi bisikletten düşüyo kimi kickbox antremanında kimide böyle tamponla.

Biride çıkıp ben seviştim başkası bozdu demiyo.

1|1
    1|0
    • Hahah inanmiyorsunuz yani :)

• yalan söylediğin belli ytmşşsın biriyle. çok aptlca bir yalan sırıtıyor :)

• Hayır ya yatmadım kimseyle yemin ederim

• şu an evleneceginiz kadini baska biri beceriyor. Ne kadr guzel konusyosnuz oyle !! Medeniyet ugruna iyice cirkinlesiyor millet.

1|1
    0|0
  • O zaman kanama olmuş muydu?

0|0
    0|0
  • ozaman belki ilk adet oldun öyle sanıyorsun

1|0
    0|0
  • Sence sorun yoksa bence hiç yok. Bana bir şey olmaz yani.

0|1
    0|0
  • hadi seni anladıkta annen hiç mi akıl edemedi zarı bozacağını tamponun jinekoloğa görün istersen zar gittiyse zevk almana bari bak :))

0|0
    0|0
  • devir artık ahmetle evlenip mehmetle düzüşüp hüseyinden çocuk yapma devri..

1|0
    0|0
  • Takma kafana. Kurtulmuşsundur umarım bu beladan. Evlenirken bekaretine bakacak erkeği de alma derim.

0|0
    0|1
  • bişey olmazda birileri bişey varmış gibi davranız o biraz sıkıntıdır anlatmak istesen anlamazlar uğraşsan başka yere çekerler çektikçede çekerler of allah of öyle böyle değil yani tehlikeli bir mevzudur. kızlık olayı evlenince bozulursa namustur ama evlenmeden önce ne tür olursa olsun bozulursa namustan sayılmıyor diye biliyorum :D

0|0
    1|0
    • namusuz muyum dmk istiyon yani

• bozuldu ama yinede az damlar. kusura bakma ama annen aptalmış.

1|0
    0|0
    • 13 yasimdaym ya nekadar dusunebilirimm kendimide hatali buluyorum :(

• yok demedim birşey şimdide söylesem çokgeç olur aradan 5 sene geçti

• bence sen de ilerde sorun olacagına anlasın hatanı

• Tampon ne mk

0|0
    0|0
  • Afedersin ama annen çk cahil miş

0|0
    0|0
  • bir kac sene daha dayansaydin :D

0|0
    0|0
  • Iyi rahatladın yani

0|0
    0|0
  • Tampon ne kız yerim ben senin oranı :)

0|0
    1|0
  • Patlak malı kim alırki millet saglamda bile kusur arıyo sen yinede bir mal bul inandır:-D

0|0
    4|0
  • olmaz.. dogruyu söylerse bile çok çok başkasıyla birlikde oldugunu düşünürler..

0|0
    0|0
  • bana inandırıcı gelmedi, 13 yaşındaki kız çocuğuna tampon?
    eski sevgilinle sürtüşme durumu olabilir zaten gizlisin açık açık anlat

0|0
    1|0
    • hayir yok öyle birşey, yoksa anlatırdım.

• çok saçma bir hikaye, inanmak zorunda değilim, ayrıca kendisi de sorusunun son cümlesinde "sorun yapmıyorum" diyerek ziklemez bir ifadeyle düşüncesini belirtmiş.
      sen neyin derdindesin onu anlamadım

• sorun yapıpta kendimi delilige mi vuruyum.. bnde kendi fikrimi soyluyorm.

• bu yalana evleneceğin barzoyu inandırmayı dene... İnanırsa evlilik olur inanmazsa hem adın çıkar hem de tekmeyi basar.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu işin sorunu şu oldu artık "Sen ne yaparsan yap sevişmşsindir ve beni kandırıyorsun" ...
    Ee kız haklıysa ne olacak? Yok olmaz öyle bir şey.
    Erkeklere sormak lazım önce hani bazıları "mal ikinci sınıf patlak vs" diyor ya,"sen kaçıncı sınıf malsın"... her bulduğun reçele kaşığını daldır sonra kavanoza mana bul... Olacak iş değil.
    Bekaret bekaret yeter artık ya. Cidden yeter yani bu kadar abartmak bir insanı sadece zardan ibaret görmek saçma.

5|0
    1|1
  • Birşey olmaz. Patlak mal dıyen arkadasın beynınde sorun var galıba sen onları aldırma. Emin olmak ıstersen doktora gıt ıcın rahatlasın.

1|0
    0|0
  • yorgan mi? haha ay cok varoş

2|1
    0|0
  • Bakireler tampon kullanamaz hiç mi duymadınız

1|1
    0|0
    • 13 yaşimda oyle seylerle ilgilenmiyirdm bilmiyordm

• Annende kafasizmis? Sende

1|1
    0|0
    • Birsey olmaz dedilerr ne bilim ya

• bir doktora görün belkıde bozulmamıstır

0|0
    0|0
  • Bunu kafana cok takiyorsan resitsen git tek basina bir kadin dogum uzmanina anlat durumunu muayene etsin oyle birsey var mi yok mu diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...