Psikolojim bozuldu yardım eder misiniz?

Penisimin orta kısmında deride bir bölgede sürekli deri soyulması oluyor. 2-3 günde bir deri değiştiriyor. Arada kaşıntı da geliyor. Yaklaşık 2 aydır var. İlk olarak yanlış hatırlamıyorsam mast. yaparken derinin ufacık kısmı kanamıştı sonrasında büyüdü. Utancımdan birine de danışamıyorum bu nedir diye... İnternette araştırdım benimkine benzer birşey de bulamadım :( Biliyorum Ürologa git diyeceksiniz, haklısınız da ama sizce bu ne olabilir?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• doktora gitmeni tavsiye ederim ama illa yok diyorsan aktara git ve aynısefa kremi istiyorum de. kaliteli olsun diye belirt. yağlı bir kremdir günde 2-3 defa sür iyi gelir.

0|0
    0|0
    • gitmeliyim doktora, mantar mı sence bu? netten resimlere bakıyorum mantar değil sanki benimki. sadece parmak ucu kadar bir bölgede deri dökülüyor ve bazen de kaşıntı oluyor. tiksinç bir görüntü yok internetteki resimler gibi

• egzama ya da tahriş olabilir. söylediğim krem mantarada egzamayada tahrişede iyi gelir.

• Dogru demis.. yazmaya gere yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Evli değilsin sanırım, fazla mast yapmaktan olur veya kilotsuz pantolon giyiyorsan sürtünmeden olabilir.
    Biraz bil pantolon giy kilotla ve o bölgeyi pudrala, mast yapmayı da biraz azaltmak bir süreliğine

0|0
    0|0
    • iç çamaşırsız pantolon giymiyorum. mast. 3-4 günde 1 yapıyorum uzun zamandır. mast. yaparken başladı fakat bu farklı birşey. internetten mantar vs. hastalık resimlerine bakıyorum benimkiyle alakası yok gibi, resimler baya tiksinç, bende öyle bir durum yok fakat görüntü iyi değil tabi. görüntü ve kaşıntı dışında pek zararını görmedim, zaten ondan geçer geçer diyerek 2 ayı geçirdik ama geçen bişey yok.

• Ozaman sedef olma ihtimali yuksek. bir doktora gitsem iyi olur.
      Şimdiden geçmiş olsun

• http://i.hizliresim.com/EQ8ydB.jpg
      bunun gibi birşeymi acaba, daha net yardımcı olmaya çalışayım.

• Acı şeyler yediğinde kaşıntı artıyorsa o bölgede aynı dertten bendede var kremler bir süre duruduyor ama geçirmiyor umarım cevap bulabiliriz bu derde..

0|0
    0|0
  • Zorluyorsan aşınma yapmıştır

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapmayı bırakınca azalmıyorsa mantar ya da sedef olabilir. DOKTORA GİT :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...