Vajina mantarı hakkında bir sorum var?

Ağda yaparken vajinamda bir şey farkettim. Mantar olabilir mi acaba ya :/
Cinsel ilişki dışında da mantar oluşur mu?
Vajina mantarı sorunu yasayan var mı aranızda? Çok gerildim ya.. Kaşıntı falan yok ama bunun dışında sağlık açısından ne gibi zararı var?

Güncellemeler:
Nisan ayından beri ilişkiye giriyoruz. Eğer vajina mantarı ise nisandan beri bulasmış da olabilirdi dimi? Aylar sonra ortaya cıkabilir mi? Ya acaba ben mi saçmalıyorum. Daha önce bakmadım ya da farketmemiş miyim. Of cok sinirim bozuldu ya

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• "bir şey" den kasdın ne? Bir akıntı ya da doğal olmayan bir yapışkanlık mı ya da bunlarla alakasız dudaklar içinde bir yapı mı?

0|0
    0|0
    • Yok. et parçası gibi dicem ama öyle sarkan bir et de değil. Et benden daha hafif.
      Bir de en son ilişkiye nerdeyse 1 ay önce girdik. Bu yakında olmadı

• Klitorisle ne ilgisi var canım. Bahsettiğim yer vajina girişi yakınında cünkü

• Habire adres değişiyor tariflerinde. Yine vajinal mantar öyle asılı kalan bir şey olmaz. Bu durumda doğal bir parça olup olmadığı konusunda , bunu gösterebileceğin ve sorabileceğin tek kişi bir jinekoloji uzmanı görünüyor.

Erkekler Ne Diyor 3

• İlişki dışında da oluşabilir mantar.

0|0
    0|0
  • olmaz korkmaaaa

0|0
    0|0
  • Hic olmadi bnde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlla ilişkiyle bulaşmaz. Nemli ortamda çok türüyormuş. Kaşınıyorsa ve özellikle terlediğinde veya banyodan sonra kaşınıyorsa büyük ihtimal mantardır. İyice kurula, kuru tut, kilodunu sıkça değiştir (belkide günde 2 sefer) birde sabun sürme sade suyla yıka.

0|1
    0|0
    • Kaşıntı yanma vs yok ama anlamadım. Bir ay önce falan enfeksiyon kapmıştı dr ilaç verdi bitti ama şimdi böyle bir et parçası gibi bir şey mi desem ne desem bilemedim

Yükleniyor...