Bunlar zamanla evliliği bitirir mi?

Arkdslar malum evlenince ayni yatakta yatiyoruz ama sabah uyandigimizda çapak agiz kokusu oluyor ister istemez ya da uyku halinde gaz cikarabliyoruz bilmeden bunlar mide bulandirirmi? Sabah ilişkiye girildiğinde girmesekte capakli görmesi yda kotu kokan agzi opmesi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• adı üstünde evlılık karı koca tek yatk bazı seyleri gormezden gelecek bireyler cok asırı rahatsız bir durum olursa eşler birbirini güzel bir dille uyarmalı kırıcı olmadan..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet bu dediklerini istemeden de olsa oluyor, fakat sabah seks yapmak için illaki uyandigimizda doğal olarak çiş yapma isteği geliyor herkeste olduğu gibi.
    Bende gidip rahatliyorum sonra ağını calkalayip yüzümü yıkandıktan sonra yatağa donup gerekli yyapıyorum.

0|0
    0|0
  • Bunlar insani uzak tutar kisiden. Birde ustune cinsel bozukluk uyumsuzluk kilo... olursa evet evliligi bitirir

0|0
    0|0
  • maddiyata maneviyattan daha çok bağlıysa kişiler olumsuz etkiler

0|0
    0|0
  • sevgilinin gözü çapaklı olmuş ağzı kokmuş sevgilin senin yaa seven erkeğe bunlar çok sevimli şeyler

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçırmadığın sürece bişey olmaz

0|0
    0|0
  • bnce gayet normal bu durumlar keşke tek sıkıntımız bu olsa yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de öyle düsünüyordum valla. Sabah uyanınca insan cok tipsiz görünür, ağzı kokar gözleri şöyle vs , ama biriyle bir şeyler yaşadığında sabah uyandığında ne onun ne de senin aklına gelmez. Acaba nasılım ağzım kokuyo ama öpüştük ay acaba tiksinmiş midir vs. O an hiç dert olmuyor. İcinden geldiği gibi davranıyorsun.
    Bir de karsı taraf da seninle aynı zTen. Sen tiksinir misin ondan? Sevdiğin adamdan?

0|0
    0|0
  • Bunlar insani durumlar tiksinmene yol acıyorsa yeterince sevmiyosun demektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...