Makattımda şişlik var :(?

arkadaşlar tuvaletten sonra makatta şişlik oluyoduu bayramdada ilk günden itibaren 3 gündür devam ediyoo hiç inmedi eskiden iniyodu arkadaşlar ben ne yapıcam nedir sizce üç gündür bir acayip şişlik var :( dalga geçicek olan gelmesin... bu çok ciddi bir konu kaç gündür psikolokım bozuldu bu arada acıda var sıktımmı acıyoo :((

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Hemoroid olabilir doktora görün

0|0
    0|0
    • doktora gitmeye utanıyorum ne yapcam g*tümümü göstercem :(

• ya ben anneme nası dicem utanıyorummm :(

• Seninle işimiz var :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Basur olmuşsun doktora git krem verir 2 haftaya geçer utanma herkeste oluyor o geçmiş olsun:))

0|0
    0|0
    • herkes basur demişte baya bir şişli k var ama şişlik siyah gibi bişey bir garip yani nedir o basur oldugundan emşnmisniz 3 gündür hiç inmedi ve acımaya başladı :(

• doktor değilim sonuçta emin olamam tam makattaysa yani deliğin orda basurdur ama yukarısındaysa cok az bile olsa kıl dönmesi olabilme ihtimali var şiş falan diyosun sen ihmal etme koş git yarın doktora

• Basur olabilir doktora git

0|0
    0|0
  • Basur olabilir... krem sur :D

0|0
    0|0
  • Akıntı varsa kıl dönmesi olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hemoroid baslangici adamim , uzmanina git

0|0
    0|0
  • acılı bahartlı turşulu çok yeme sert içki içme kola asitli enerji içeceği içme

0|0
    0|0
  • Basursun olum korkma. hekeste var. bir doktora git.

0|0
    0|0
  • Hemoroid olabilir. Çekinmeden doktora gitmen lazım.

0|0
    0|0
    • kanks çekiniyom ne yapım açıp gösterimmi hem ben annneme nası sölücem ameliyat falan olmaya utqnırım ben :(

• kanks g**mdeki lıllar 5 cm mk nasıı göstercm utanıyomm :)

• Aga dünyadaki tek kıllı erkek sen misin? Yok o kadar çekiniyorsan temizle abi heryerini.

Yükleniyor...