Evleneceğiniz kişinin bekareti hakkında...Gel bir de burdan yak...

Buradaki çoğu kişi bekarete önem vermeyip, bakire olmasa bile evlenirim diyor. Herkezin kendi görüşü tabii ki.. Peki ya evleneceğiniz kişi bakire olmayıp hayatında bir kaç kere fuckbuddy'lık yapmış, günü birlik ilişkilerde bulunmuş, istediği kişilerle istediği gibi yaşamış,

yani cinselliğini özgürce, istediği şekilde yaşamış biriyse gene de bunlara önem vermeyip, evlenir misiniz?

Ve yahutta bu durum sizin için ne derece önemlidir?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bunlari yapip ruhu hala tek parca kalabilen bir kadinsa once tebrik ederim sonra evlenirim... ama imkansiz bu :)

2|1
    1|1
    • tek parça ruh'tan kestettiğin nedir?

• kadin sadece bedeniyle sevisemiyor, ruhunu da katiyor bu yuzden de fuck buddy olsa bile bir sey hisseder, kalbi kirilir ve ruhu zamanla incinir...

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben buna benzer soruyu kıskanma ile ilgili bana yüklenildiğinde çok duyuyorum.

Tortured- Ben kıskanmıyorum.

X- Hiç mi?

Tortured- Hayır, öyle bir duygum yok.

X- Peki öğleyin işten bir erkekle yemek yedi?

Tortured - Yediği yemeği sorarım.

X- Arkadaşlarıyla akşam çıktı, hiç mi merak etmezsin?

Tortured- Merak edilecek birşey olsa arar zaten.

X- En yakın arkadaşınla yatakta bastın, yine mi birşey demezsin. (Ulan buradan yakalarım belki umudu :) )

Tortured- O kıskanılacak bir olay değil başlı başına bir vakadır.

Toplumda bakire olmayan kız sayısı yüksek yüzdelidir. Yukarıdaki soruda tanımlana kız oranı ise sanmam ki %1'i geçsin. Bu döngüden geçen biri ile sorun yaşarım ama bakire olmadığı için değil, hayattan beklentisi/erkekten beklentisi benimle uyuşmayacağı için.Ama çıktığım kişilerden fuckbuddy CV'si istemedim.

0|0
    0|0
  • kimsenin nefsini kontrol etmesi gerektigini düsünmüyorum. arzuladıysa ve yapmak istediyse yapmıstır. fuckbuddy sahibi olmak da fena birsey degil.

Cok dogal birsey bu.

Evlenmeme engel olmazdı. tam tersi bakire bir kadını asla tercih etmem mesela

1|0
    0|1
  • bu yaşadıkları beni tanımadan önceyse problem yok.

3|0
    1|1
  • Memeleri büyükse evlenirim. Küçükse silikon taktırır öyle evlenirim.

Hayır, sorun değil.

2|1
    2|1
  • eğer sen başka kişilerle gecelik ilişkilere girdiysen, başkalarıyla fuckbudy olduysan, günde 2 farklı kadınla birlikte olduysan, hatta gruplar yaptıysan... Kadın da senin için " ya bu benden evvel neler yapmış ben hazmedemiyorum" diye düşünseydi nasıl karşılardın durumu? bunları kadının yapması neyi değiştirir? biliyorum böle geniş geniş konuşuorum ama... o onları yaptığında seni tanımıyordu ve sana karşı hiç bir sorumluluğu yoktu. bu senin üstesinden gelmen gereken bir "zorunluluk" eğer seviyorsan gerçekten.

0|0
    0|0
  • Evleneceğim kişi ile zaten bir geçmşi paylaşmalıyım, bahsettiğin özelliklerdeyse ve biz beraberken de aynı yaşam tarzı devam ediyorsa... Aldatılmayı kim kabul edebilir ki?

0|0
    0|0
  • Bende bu mevzunun daha ne kadar uç versiyonları çıkıcak onu merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Seviyorsam ve bunu bana anlatmış benimle paylaşmışsa bu konudaki geçmişini evet

0|1
    0|0
  • karakteri orasındaysa niye evlenilsin.

2|0
    1|0
  • Durup bir kendime bakarım önce, sonra karşımdakini değerlendiririm.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ama kesinlikle böyle biri ile evlenmem mümkün değil.Sevsem bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek olsaydım eğer şu şekilde düşünürdüm; Tarif edilen bayan her anlamda kendini yıpratmış sayılır evlendiği erkek bir süre sonra sıradanlaşır vs.böyle bi bayanla evlenmek istemezdim. Mazereti olan biri bile bi çok kişiyle birlikte olacak kadar sebepli değildir.Tek sebep nefsine hakim olamayışıdır.

2|2
    1|0
  • ben ılk ılıskımı şimdiki nişanlımla yaşadım ve ben kız olmasaydımda yıne benımle evlenırdı buna emınım boyle seylere kafasına takan bırı degıl...

erkek olsam ve bakır bır erkek olsam karsımdakı ınsanında benım gıbı bakıre olmasını ısterdım

ama bakır bır erkek degılse ve bakıre bır kız arıyorsa kendıne bu bana cok sacma gelıyor ...

0|2
    0|0
Yükleniyor...