İlişki sonrası yanma?

İdrar yaparken aşırı bir yanma oluyor nedeni nedir bilen birileri var mı kızlar sizede oluyor mu bu özellikle de uzun zamandan sonra ilişki olduğunda daha çok oluyor

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sürtünme ve tahrişten olur, kayganlaştırıcı kullanın aynı duruma düşmemen için bu gereklidir.

0|0
    0|0
    • fazlasıyla ıslaklık oluyor zaten

• Genede doktorunada sorabilirsin, ben sadece mühendisim :P

• :) peki

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen ne soruyorsun anlamadımki? Hem idrar yaparken yanma var demişin hemde uzun süre sonra ilişki yaşadığımda oluyor demişin. Yanma seks esnasında mı yoksa sadece işeme sırasında mı oluyor. Bir soruyu sorma becerisi bile olamayanlar seks yapmaya çalışıyor ya hey allam ya.

0|0
    0|0
    • Düzgün okuyamıyorsan ben ne yapayım. Uzun süre sonrasında idrar yaparken yanma oluyor.

• herkes anladı bir sen anlayamadın yapma yorum falan sana kalsın bilgin istemez

• Beyinsiz anlatma özürlü olduğunu kabul et. Net anlatmalısın ki net anlatayım. Burada sana yazanlar bibok bilmiyor sen gibi mal onlarda. sana onlar müstehak defol git.

• idrar tahlili ve kültürü yap
    idrar yollarında enfeksiyon vardır mutlaka
    bu önemli bir şey olmayıp sık sık oluşan bir şeydir her insan da
    tedavisi çok basit olup geciktirilirse önemli sorunlar oluşur
    partnerine de söyle biraz yavaş olsun karşısında bir insan var

0|0
    0|0
    • idrar yollarım temiz kontrolüm yapıldı

• kim yaptı nasıl yaptı? ancak idrar kültürü ile tespit edilebilir. temiz çıksa bile 1 hafta sonra bile oluşabilir. ilişki öncesi ve sonrası da ılık su ile duş almayı ihmal etmeyin

• Benmkinden yanma degilde rahatlama oluyor ;)

Sakasi bir yana sevgilin isi kisa tutuyor ve islanma cinsel haz sanirim yasamiyorsun. Birazda uyumlu degilsinizdir

0|0
    0|0
  • İsteksizlikten gelen bir şey değilse sağlıkla alakalı bir durum olabilir, cevabın kadın doğum uzmanında

0|0
    0|0
    • Sağlıkla ilgili değil isteksizlik olması da imkansız

• Ürolog'a göründünmü peki?

• Hayır

• uzun sürdüğü i. in

0|0
    0|0
  • bel soğuna yakalanmısın koku varmı?

0|0
    0|0
  • devirli kullandır kendini

0|0
    0|0
  • ilişki yaşadınmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hmmm... uzuldum

0|0
    0|0
  • ilişki esnasında çokmu acıyorki ve evlimisin

0|0
    0|0
    • İlişki sırasında bir sorunum olmuyor hayır evli değilim nişanlıyım

• bir ay göremeyince :D ama git gide ilişki araları uzuyo sürekli aynı değil yani bir hafta sonra bu yarım saat 1 2 saate çıkar

• tabiki onu biliyorum ilki bahsettiğin süre 2. si ise daha fazla ama bence süre çok fazla sen iyi dayanıyorsun bu kadar süre vallaha pertin çıkıyordur :)

• Tahriş olmuş çok mu zorladiniz

0|0
    0|0
    • hayır ama uzun sürdü

• Bende de aynısı oldu ilişki sonrası yanma hatta idrar yaparken değil öylesine durup dururken de acıyordu 2 günde geçti vee şuanda aşkımı çok özledigimi fark ettim :'(

• :) kıyamam

Yükleniyor...