Kapat

Kanamanın miktarı ne kadardır?

Kanamanın miktarı ne kadardır ?

Kızlık zarı yırtılınca ne kadar kan gelir, az mı, çok mu lütfen yardım?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Kanamanın miktarı genelde çok azdır ve kısa sürede kendiliğine durur. ancak çok nadiren hymen arkasından bir damar açığa çıkması sonucunda kanama durmazsa cerrahi müdahale ile dikiş atılması gerekebilir.bazı durumlarda ise vajina girişinde, hatta derinlerde yırtıklar meydana gelmesi (“coit yırtıkları”) neticesi şiddetli ve durmayan bir kanamalar görülebilir. bu gibi durumlarda cerrahi müdahale ile dikiş atılması lazımdır...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bir kez bozdum yarım bardağa yakın kan geldi sonraki 5-6 seferde de az da olsa kanamalar devam etti. Ama çok kan demek değildir çok acı...

0|0
    0|0
  • az gelir.. ben başımdan geceni anlatayım gerisini sen düşün..

kızla rızasıyla ilişkiye girdim ama kız daha önce bir takım seyler yasadıgı için kızlık zarının daha önceden bozuldugunu düşünmekteydi. ben ilişki sonrası baktıgımda kanama oldugunu gördüm. ama bunu ayırt etmek çok zor. yani kıpkırmızı kan dolmuyı her yer. bir iki damla o da penisimde pembemsi bi renk olusturarak kamıstı. çarfaştada aynı sekilde tabi.. korkma canın da öyle cok yanmayacak bunlar hep efsane..

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir. Bazen bir seferde aşırı kan gelir ve biter. Bazen de ince bir sızıntı halinde uzun bir zaman gelmeye devam eder. Bazen ise 3-4 kez her ilişkide kan gelmeye devam eder.

0|0
    0|0
  • eger ki birliktelik oncesi kaslar yeterince esnemis ve hazirsa sadece 1-2 damla, sonrasinda da belirgin bir sorun olmuyor kanama konusunda.

0|0
    0|0
    • eğer ilişkiye girilecekse ozaman ön sevişme uzun tutulmalı değilmi

• mumkunse oncesinde oral denenmeli, kadinin gevsemesi icin iyidir, ha bir de ilk kez yalniz kalip dalinmasin bir zahmet, bir kac hafta en azindan iki taraf birbirine isinsin ki kadinin asil on sevismeye ihtiyaci olan kismi, yani beyni, bunu istesin

• bazen hiç gelmez. çünkü yırtılan yer damara denk gelmez. damar dediğim öyle bildiğimiz geniş damar değil tabi ki.

0|0
    0|0
    • damara denk geldimi de kanamanın durması zor olur

• bu işin gökten iner gibi değil de büyük bir nezaketle yapılması gerektiği insanlara anlatılmalı.

• miktar genelde çok azdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu aslında kısıden kısıye gore degısıyor

benden okadar cok kan aktıkı anlatamam sevgılımın ustunde atlet vardı ve o komple kan oldu

annemdende pek kan akmamıs oyle bır gorunmus sadece kan 4 5 damla

bır arkadasımdanda cok gelmıs

0|0
    0|0
    • hadi canım .o kadar fazla oldu sende ha .atleti atacak yer aramışsınızdır :)

• ınanırmısın 10 katlı bır gokdelenın 10uncu katından aşağıya attık

sevgılımde güvenlık görse cinayet işlenmış sanıcak dedı:)

• bilimsel bir cevap almak istersen;

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...